Seko mums

Dažādi

Jaunietis rokās esošo marihuānas maisu cenšas iestumt zem policijas auto

foto: skaties.lv

Pierīgā pieķerst kāds jaunietis ar pamatīgu maisu aizliegtās vielas. Aizturēšanas brīdī jaunietis centās marihuānas maisu noslēpt zem policijas automašīnas.

Stopiņu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Jānis Feldmanis stāsta, ka patruļas laikā policijas darbinieki pamanījuši trīs jauniešus, kas pārvietojās ar četriem velosipēdiem. Ņemot vērā, ka daži no jauniešiem jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā saistībā ar dažādiem sabiedriskās kārtības pārkāpumiem, policijas darbinieki uzsāka sarunu ar jauniešiem, lai noskaidrotu, kādēļ viņiem ir četri velosipēdi. Jau pirmajās sarunas minūtēs policisti ievērojuši, ka jaunieši nebūt nesatraucas par velosipēdiem, tomēr šķietami ikdienišķās sarunas laikā sāka acīmredzami nervozēt.

Policisti dzirdējuši, ka vienā no jaunieša somām skan stikla pudeles. Ņemot vērā, ka divas personas bija nepilngadīgas, policisti lūdza uzrādīt somas saturu. Pēkšņi jaunieši kļuva izvairīgi, centās pamest notikuma vietu un atturēt policistus no somas pārbaudes. Policists sapratis, ka jaunā vīrieša rokās atrodas kāds sainis, un viņš ir gatavs darīt visu, lai no tā atbrīvotos. Jauneklis pat nometies uz zemes un rokās esošo iepakojumu centies iestumt zem policijas patruļauto.

Brīdi vēlāk jauneklis saslēgts roku dzelžos un policisti sākuši viņu pārmeklēt, lai saprastu, kas viņu pamudinājis šādi rīkoties. Jaunā vīrieša kabatās un mantās atradušies vairāki aizdomīgi maisiņi, tabletes un kāda kristāliska viela. Savukārt maisiņā, ko jaunietis pastūmis zem policijas automašīnas, atrasti 130 grami marihuānas. Tāpat narkotiskās vielas atrastas pie viena no nepilngadīgajiem jauniešiem.

Galerija
Skatīt galeriju

Pēc šādiem atklājumiem divi no trīs jauniešiem dienu turpinājuši Valsts policijas iecirknī. Uzsākts kriminālprocess. Pie aizturētā atrasti arī tukši maisiņi un svari, kas, visticamāk, bija paredzēti narkotiku tālākai pārdošanai. Iztirgojot šādu maisiņu, jaunietis būtu ticis pie aptuveni 2000 eiro.

Avots: skaties.lv/Degpunktā
guest
9 Comments
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
hjghj
hjghj
1 month ago

Sākat labāk ķert buharus, kas sit sievas bērnus utt

Mārtiņš
Mārtiņš
1 month ago

Jaunieši gan jau izklaidēties gribēja + šajā laikā, kad visiem ar naudām švaki, vēl vajag iedzīt cilvēkus bezizejā. Labāk ķertu bandītus un citiem ļautu atpūsties

Madars Upenieks
Madars Upenieks
1 month ago

Var redzēt, ka komentāros nariki salīduši.

Huh
Huh
1 month ago

Tad jau tu arī esi narkomāns

Ej nahuj
Ej nahuj
1 month ago

Sukas bljaaa a ja ta nAv inja?

Ej nahuj
Ej nahuj
1 month ago

Musari gavno

BlazeIt420
BlazeIt420
1 month ago

Tāds tracis par pāris krapāļiem. Sviest, ķerat nopietnākus noziedzniekus. Lai gan paškas jau mīsļi

Stulbie Policisti
Stulbie Policisti
1 month ago

Atkal jobanie Latviešu policisti ker cilvekus kuri nav bistami, pidari ejat braukāt un kert bandītus man te pie majas blaustās un es nevaru pagulēt stulbie idioti

Uzis
Uzis
1 month ago

a bet kā menti šīs cenas zin? 🤔
paši tirgo?


Jaunākais

To Top