Seko mums

Dažādi

Jaunietis reibumā, bez tiesībām vada automašīnu ar nederīgu tehnisko apskati

Rīgā pašvaldības policisti pa nakti centušies apturēt kādu iepriekš ievērotu “Audi”, ar kuru pa māju pagalmiem vizinājusies jauniešu kompānija.

Pēc policijas rīkojuma apstāties, pie stūres sēdošais jauneklis mierīgi turpinājis savu ceļu. “Vadātājs, nepalielinot ātrumu, turpināja braukt ar aptuveni 40 km/h un nogriezās citā pagalmā. Atkārtoti devu rīkojumu transportlīdzeklim apstāties, vadītājs apstājās, izkāpa no transportlīdzekļa un metās bēgt,” notikušo atstāsta RPP Kurzemes pārvaldes vecākais inspektors Valdis Kigitovičs.

Pašvaldības policijas darbinieki pēc īsa brīža vīrieti panāca. “Tika uzlikti rokudzelži. Pārrunu laikā vīrietis atzina, ka neilgi pirms braukšanas bija lietojis alkoholu. Pārbaudot vadītāja personas datus, konstatējām, ka viņam nav derīgas vadītāja apliecības,” stāsta Valdis Kigitovičs.

Savukārt “Audi” markas spēkratam nav bijusi derīga tehniskā apskate. Par šādu pārkāpumu komplektu pret 21 gadu veco vīrieti tiks ierosināta krimināllieta. Vīrietim turpmākos dažus gadus būs liegta iespēja iegūt autovadītāja apliecību.

Avots: skaties.lv/Degpunktā
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

Seko mums

To Top