Seko mums

Dažādi

Jaunieši no Uzbekistānas alkohola reibumā izraisa avāriju

foto: Ekrānuzņēmums / skaties.lv

Pagājušās nedēļas nogalē Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju, ka kādas automašīnas vadītājs esot izraisījis avāriju un mēģina pamest notikuma vietu, vēsta raidījums “Degpuntā”.

Likumsargi devās uz norādīto negadījuma vietu Andrejsalā. Tur viņi manījuši ne tikai avarējušu automašīnu, bet arī vairākus jaunus vīriešus un saniknotu aculiecinieku. Pēc sarunas ar jauniešiem, tik akonstatēts, ka abi ir Uzbekistānas pilsoņi un autovadītājam nav auto vadīšanas apliecības. Kā jaunieši likumsargiem atklāja, autovadītāja blakus esošais pasažieris, esot viņu apmācījis vadīt automašīnu.

“Aij vizinājāmies…mani mācīja un es ietriecos. Es vienkārši vizinājos. Gribēju pamēģināt. Bija tukšs. es vienkārši nepaspēju kāju no gāzes noņemt,”

likumsargiem stāsta autovadītājs.

Pēc neilga laika, policija abiem vīriešiem pasnieguši alkometru un atklājās, ka abi ir aptuveni vienas promiles reibumā. Likumsargi sastādīja protokolus par auto vadīšanu bez vadītāja apliecības, avārijas izraisīšanu, kā arī braukšanu pie stūres alkohola reibumā. Vairāk uzzini skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Degpunktā

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Evil
Newest Oldest Most Voted
Evil
Guest
Evil

На двух минутный ролик 7!!! рекламных роликов. Ребята а у вас нихера не слипнется?


Jaunākās

To Top