Seko mums

Dažādi

Jaunieši dzērumā, braucot ar auto, iznīcina pagastmājas žogu un aizbēg

foto: skaties.lv

Policija šobrīd meklē cilvēkus, kas pēc avārijas izraisīšanas Meņģeles pagastā aizbēga no notikuma vietas. Aizdomās par ietriekšanos pagasta mājas žogā iedzīvotāji tur kādu jauniešu grupu, kas dzērumā aizņēmušies paziņas automašīnu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Nakts vidū Ogres pusē, sēžot pie “Renault” stūres, pa Meņģeles pagasta ielām traucās kāda jauniešu kompānija. Vienā no galvenajiem miesta ceļiem jautrajiem braucējiem gadījās ķibele. Viens no jauniešiem, kas bija autovadītājs vairs nespēja kontrolēt automašīnas vadību un spēcīgi taranēja pagasta mājas žogu.

“Man teica, ka brīvdienās puikas sadzērušies braukuši. Līdz pat mājas stūrim viss tika nonests, ar visām puķēm, visu,”

stāsta Meņģeles pastniece.

Ņemot vērā, ka nakts vidū neviens no apkārtējiem notikušo neredzēja un liecinieku avārijai nebija, jaunieši ar sadauzītās automašīnas vadītāju aizbēguši. Viņiem pagaidām ir izdevies izvairīties no atbildības, jo policijai trūkst informācijas par aizdomās turamajiem. Pagasta pārvalde ar iecirkni jau ir sazinājusies un nepacietīgi gaida izmeklēšanas virzību.

“Tas ir noticis naktī, šis te negadījums un aprēķinātie zaudējumi policijai ir iesniegti. Tie ir 680 eiro,”

norāda Meņģeles pagasta pārvaldes vadītāja Ieva Jermacāne.

Policija evakuēja avārijā cietušo “Renault” un informēja tā īpašnieku. Pagaidām nav zināms, kas sēdēja pie stūres un vai transportlīdzeklis bija paņemts ar saimnieka atļauju.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top