Seko mums

Dažādi

Jauni satiksmes ierobežojumi: Rīgā turpinās ielu seguma atjaunošanas darbi

Paralēli jau notiekošajiem Čaka un Bruņinieku ielu remontdarbiem, ielu seguma atjaunošana Rīgā tiks uzsākta arī Bērzaunes ielā, Ilūkstes ielā pirms krustojuma ar Dzelzavas ielu un Jēzusbaznīcas ielā, informē Rīgas domē.

Laikā no 14. līdz 17. oktobrim Ilūkstes ielā pirms krustojuma ar Dzelzavas ielu ir paredzēti ielas seguma maiņas remonta darbi. Ceturtdien, 15. oktobrī, pa dienu tiks veikti sagatavošanas darbi, naktī uz piektdienu notiks frēzēšanas, savukārt naktī uz sestdienu – asfaltēšanas darbi.

Savukārt no 13. līdz 24. oktobrim ielas seguma un ceļa apmaļu nomaiņa tiks veikta arī Jēzusbaznīcas ielā, savukārt Bērzaunes ielas seguma atjaunošanas darbi norisināsies no 12. līdz 25. oktobrim. Šonedēļ Bērzaunes ielā notiks komunikāciju regulēšana ar lokāliem satiksmes ierobežojumiem, bet nākamnedēļ tiks veikta frēzēšana un asfaltbetona ieklāšana.

Kā ziņo Rīgas dome, pašlaik notiek arī objekta “Satiksmes pārvads pāri dzelzceļa sliežu ceļiem Rīga – Skulte ar pievedceļiem 1. kārtas būvniecība” realizācija. Tās ietvaros uz būvniecības laiku Viestura prospektā ir satiksmes ierobežojumi un ir jārēķinās ar iespējamiem sastrēgumiem maksimumstundās.

Tāpat Rīgas dome uzsver faktu, ka VAS “Latvijas dzelzceļš” ir veicis vilcienu kustības ierobežojumus Tilta ielas dzelzceļa pārbrauktuvē (darba dienās plkst. 7:00 – 9:00 un plkst. 17:30 – 18:30) un Ezera ielas dzelzceļa pārbrauktuvē (darba dienās plkst. 7:00 – 9:00 un plkst. 17:00 – 19:00), veicinot satiksmes plūsmas uzlabošanos dienas maksimumstundās. Lai nokļūtu uz Vecmīlgrāvi un Jaunciema gatvi, iedzīvotāji ir aicināti izmantot Tilta, Tvaika un Ezera ielas.

Savukārt no 13. līdz 18. oktobrim starp Lielo ielu, Silikātu ielu, Tekstilnieku ielu un Velkoņu ielu tiks ierīkota dzīvojamo zonu teritorija, kā arī Velkoņu un Tekstilnieku ielās tiks samazināts atļautais braukšanas ātrums līdz 30km/h. Maksimālā atļautā braukšanas ātruma zona 30km/h tiks ierīkota arī teritorijā starp Graudu ielu, Ēbelmuižas ielu, Mālu ielu un Zaļenieku ielu (šo ielu iekļaujot 30km/h zonā).

Avots: Rīgas Dome

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top