Seko mums

Aktuāli

Jauna autoevakuācijas platforma Latvijā – Lateva

Vairumam automašīnu vadītāju kaut reizi savā braukšanas stāžā gadās saskarties ar situāciju, kad nepieciešams meklēt autoevakuatoru. Nav iespējams paredzēt, kad automašīnai radīsies traucējumi, kas neļaus tai piedalīties ceļu satiksmē. Šādas pēkšņas situācijas var radīt stresu un neizpratni, kur vērsties pēc palīdzības.

Latvijā ir pieejami visai daudz autoevakuācijas pakalpojuma sniedzēji. Taču, dažkārt rodas problēma atrast kādu, kas neatradīsies pārāk tālu un spēs palīdzēt – it īpaši, ja negadījums noticis ārpus pilsētas. Meklējot palīdzību, vairums automašīnu vadītāji vēlas zināt, cik tad īsti izmaksās autoevakuācija, cik ilgi tā būs jāgaida un, cik pasažierus būs iespējams transportēt.

Izvēloties autoevakuatoru, katram automašīnas vadītājam ir savas prioritātes. Kāds vēlas atrast lētāko risinājumu, kādam ir jāsteidzas, bet kādam prioritāte būs pasažieru sēdvietu skaits. Zvanīt vairākiem pakalpojumu sniedzējiem un salīdzināt to piedāvājumu šādā situācijā varētu būt visai sarežģīti un laikietilpīgi.

Autoevakuācija ar Lateva

Pavisam nesen Latvijā ir izveidota jauna autoevakuācijas un kravu pārvadājumu platforma – Lateva. Tā ir platforma, kurā iespējams reģistrēties gan autoevakuatoru vadītājiem, kas sniedz autoevakuācijas pakalpojumus, gan automašīnu vadītājiem, kam tie nepieciešami. Platforma nodrošina iespēju netērēt laiku zvaniem, meklējot autoevakuatoru, kas spētu atbraukt visīsākā laikā ar vispiemērotākajiem nosacījumiem. Lai saņemtu autoevakuācijas piedāvājumus, nepieciešams norādīt informāciju un pievienot attēlus, lai pakalpojuma sniedzējs varētu novērtēt situāciju. Pakalpojuma sniedzēji norādīs savu cenu, atbraukšanas laiku un pasažieru sēdvietu skaitu. Autovadītājam būs iespēja izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu. Ja pakalpojums ir vajadzīgs citā dienā, iespējams to rezervēt.

Kā pareizi rīkoties situācijā, kad nepieciešama autoevakuācija?

Izsaucot autoevakuatoru, situācija var būt visai saspringta, taču autovadītājam nepieciešams saglabāt skaidru prātu un detalizēti sniegt informāciju par automašīnu, tās atrašanās vietu, notikušo un pasažieru skaitu, kam nepieciešami transporta pakalpojumi. Lateva, autoevakuācijas un kravu pārvadājumu platformā, visu nepieciešamo informāciju iespējams norādīt specializētā sistēmā, pēc kuras aizpildīšanas dažu minūšu laikā tiks arī saņemti vairāki autoevakuācijas pakalpojumu sniedzēju piedāvājumi. Pēc piedāvājuma izvēles un autoevakuatora apstiprināšanas, evakuators ieradīsies pie Jums aptuveni 30 minūšu laikā, ja atrodaties ārpus pilsētas, gaidīšanas laiks var aizņemt līdz 1 stundai.

Vairāk pat jauno autoevakuācijas platformu lasi – www.lateva.lv!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top