Seko mums

Ārzemēs

Japānā par “sviestmaizes cenu” pārdod dārgus Nissan sporta auto (VIDEO)

Austrāļu izcelsmes Youtube.com blogeris ar segvārdu Sammit savā profilā ievietojis videoekskursiju pa Japānas uzņēmumu “Trust Kikaku”, kas nodarbojas ar lietotu automobiļu tirgošanu un japāņu sporta auto oriģinālo rezerves detaļu piegādi.

Šo ekskursiju elpu aizraujošu padara tas, ka uzņēmuma teritorijā glabājas simtiem dažādu modeļu un krāsu Nissan Skyline sporta automobiļi, kurus iespējams iegādāties par smieklīgu cenu.

Video redzams, ka Skyline automašīnas plašā arsenālā atrodas gan uzņēmuma āra stāvvietā, gan garāžā plašā angārā. Skats ir neaizmirstams, jo īpaši, ja ņem vērā faktu, ka automašīnas tiek pārdotas sākot no 2000 dolāru. Automašīnu cenas atšķiras pēc modeļiem, tomēr tās lielākoties nepārsniedz 10 tūkstošus dolāru. Piemēram, sporta auto ar motora atmosfērisko versiju maksā 2000 dolāru, savukārt Skyline ar turbomotoru – 9000 dolāru.

Automašīnas tiek pārdotas visai slepeni. Uzņēmuma teritorijā tās drīkst apskatīt tikai iepriekš piesakoties un saņemot uzņēmuma atļauju ierasties. Plašāka informācija par uzņēmumu, uzņēmuma piedāvājumiem un, visbeidzot, Skyline automašīnām uzzināma Trust Kikaku Fecebook.com lapā un uzņēmuma mājaslapā. Uzņēmums komunicē arī angļu valodā.

Avots: autoblog.com

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top