Ja noticis neliels CSNg policija aicina aizpildīt saskaņoto paziņojumu (video)


Ja noticis neliels CSNg policija aicina aizpildīt saskaņoto paziņojumu (video)

Turpinoties ziemīgajiem laikapstākļiem un pieaugot sniega segai, atgādinām autovadītājiem – ja noticis neliels ceļu satiksmes negadījums, savai un citu satiksmes dalībnieku ērtībai, aicinām transportlīdzekļa vadītājus aizpildīt saskaņoto paziņojumu un pēc iespējas ātrāk atbrīvot brauktuvi satiksmei!

Šādi tiks dota iespēja likumsargiem doties uz negadījumiem, kuros patiešām nepieciešama policijas palīdzība, kā arī nebūs nepieciešams gaidīt, kamēr likumsargi noformē prioritārus izsaukumus. Tā ietaupīsi laiku gan sev, gan apkārtējiem satiksmes dalībniekiem, neradot lieku sastrēgumu.

Saskaņoto paziņojumu vari aizpildīt situācijās, kad negadījumā iesaistīti tikai divi transportlīdzekļi, nav cietušas personas, nav nodarīti bojājumi trešās personas mantai vai negadījumā iesaistītajiem transportlīdzekļiem nav radušies bojājumi, kuru dēļ tie nedrīkst vai nevar turpināt ceļu.

Atceries Saskaņoto paziņojumu vari aizpildīt BEZ policijas klātbūtnes. Tādēļ aicinām vienmēr automašīnā glabāt saskaņoto paziņojumu un neizmantot policistus kā kurjerus! Bet, ja nav pa rokai saskaņotais paziņojums papīra formātā, to var ērti aizpildīt elektroniskā veidā LTAB OCTA mobilajā lietotnē https://ej.uz/ltab-saskanotais

Tāpat atgādinām autovadītājiem, ka šādos laikapstākļos jāizvēlas atbilstoša braukšanas maniere, jābrauc prātīgi, nesteidzīgi, izvēloties ceļa segumam atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī jāievēro droša distance no priekšā braucošās automašīnas!

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: