Izvairoties no sadursmes, Peugeot vadītājs apgāž auto uz sāna (video)


Izvairoties no sadursmes, Peugeot vadītājs apgāž auto uz sāna (video)

Lubānas ielā, aiz rotācijas apļa Ulbrokas virzienā, 23. jūlija pusdienlaikā autovadītāji varēja vērot neparastu ainu – pie brauktuves uz sāna gulošu avarējušu automašīnu, kas, kā atklājas, negadījumā nokļuva, cenšoties izvairīties no kādas citas avārijas situācijas, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Lai arī ”Peugeot” vadītājs avārijā nav guvis ne mazāko skrambu, tāpat vīrietis bija manāmi satraukts, jo situācija tiešam neapskaužama. Bojāts auto, trešās personas īpašums un priekšā ilgas sarunas ar ceļu policistiem. Īsi, bet konkrēti vīrietis arī ”Degpunktā” komandai pastāstīja par bēdas iemesliem: ”Centos izvārīties no sadursmes, nepaspēju. ”Ieniru” šeit, bet trāpīju aizsargbarjerā. Varbūt es novērsos, varbūt vēl kas cits.”

Sarunā vīrietis min, ka, ja ceļa malā nebūtu uzstādīta aizsargbarjera, viņš varētu mierīgi iebraukt zālienā, un avārija nenotiktu. Šis viedoklis ir subjektīvs, un, visticamāk, no autovadītāja skatapunkta tā tiešām būtu, taču, no otras puses, metāla konstrukcija izpildīja savu funkciju un pasargāja gājējus un velobraucējus.

Ceļu policisti pieņēma no vadītāja paskaidrojumus, veica nepieciešamos mērījumus un devās prom, bet uzdevums evakuēt spēkratu palika autovadītāja ziņā.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: