Izstrādāts ātrās palīdzības visurgājējs


Izstrādāts ātrās palīdzības visurgājējs
topgear.com

Krievu uzņēmums “Avtoros” kopā ar LLC “PC Sadr” izstrādāja visurgājēja ātrās palīdzības auto modeli “Shaman-M”, kurš spēj izbraukt teju jebkādus bezceļus, lai tikai ātrāk nonāktu pie pacienta.

Izveidot visurgājēju ambulanci iedvesmojusi Krievijas skarbā vide – sniegs, purvi, stāvas teritorijas un dziļi ūdeņi. Visurgājēja pasažieru salonā var izmitināt: vadītāju, četrus medicīnas speciālistus un divus pacientus. Visurgājējs ir maksimāli pielāgots pacientu pārvadāšanai: tam esot augsta siltuma un trokšņa izolācija, kā arī pārdomāta ergonomika.

Galerija

Visurgājēja 8×8 piedziņas sistēma ir paredzēta, lai piebrauktu pie cietušajiem grūti sasniedzamās vietās. Automašīnas garums ir 6300 mm, platums – 2500 mm, savukārt tās augstums sasniedz 2700 mm. Neatliekamās palīdzības auto ir uzstādīts trīs litru dīzeļdzinējs no Iveco ar 146 zirgspēkiem. Automašīnas maksimālais ātrums, braucot pa sauzemi, ir ap 70 km/h, taču ar 7 km/h auto spēj pārvietoties, braucot pa ūdeni.

Avots: autojosh.com & avtoros.info

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: