Seko mums

CSNg

Izskan versija par Pārdaugavā notikušo traģēdiju

foto: skaties.lv

Jau ziņojām, ka otrdien 8.septembrī Rīgā, pie pieturas ”Anniņmuižas parks” negadījumā dzīvību zaudēja gājēja. Izskan jauna versija par traģēdiju.

Raivo Oņegins, VP RRP ceļu policijas bataljona 4.rotas komandiera vietnieks saka, ka ierodoties notikuma vietā uzreiz tika konstatēts fakts, ka 1955.gadā dzimusī sieviete ir gājusi bojā negadījuma vietā. Vainīgais transportlīdzeklis ir atstājis notikuma vietu.

Raidījums “Degpunktā” vēsta, ka gan negadījuma vieta, gan tajā redzamais liek domāt, ka traģēdijā varētu būt iesaistīts sabiedriskais transportlīdzeklis. Arī aculiecinieki neilgi pirms notikušā pieturā ir redzējuši kādu autobusu, taču nav skaidru norāžu par to, kā tieši nelaime notikusi.

Pašlaik notiek izmeklēšana, lai noskaidrotu transportlīdzekļa atrašanās vietu un iespējamo vainīgo. Likumsargi aicina atsaukties ikvienu, kuram ir informācija, kas varētu palīdzēt atšķetināt šo notikumu. Ikviens, kurš var palīdzēt izmeklētājiem, ir aicināts doties uz tuvāko policijas iecirkni vai zvanīt pa tālruni 110.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

6
Izsaki savas domas...

avatar
4
2
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6
ZepsRolzAndisOxyJanka
Newest Oldest Most Voted
Janka
Guest
Janka

Versija jau izskanēja😔

Janka
Guest
Janka

Musari tik ludz palidzibu, varbut ir laiks aldzinu ari palugt nevis sanemt par neko nedarisanu

Oxy
Guest
Oxy

tu esi lohs

Andis
Guest
Andis

Tantiņa bija vecā, varbūt nokrita un nomira!

Zeps
Guest
Zeps

Gribi teikt, ar covid?

Rolz
Guest
Rolz

Cerams, ka viņai mājdzīvnieki nebija, kas jābaro. Lai miers ar šo cilvēku.


Jaunākās

To Top