Seko mums

Rīgā

Izmaiņas autostāvvietu, klientu apkalpošanas centra un sabiedriskā transporta darbībā

foto: la.lv

„Rīgas satiksme” informē, ka svētku dienās ir izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā.

No sestdienas, 20. jūnija, līdz trešdienai, 24. jūnijam, sabiedriskais transports (autobusi, trolejbusi, tramvaji) galvaspilsētā kursē pēc brīvdienu kustības saraksta. Plānojot braucienu “Rīgas satiksme” aicina, pārbaudīt aktuālo informāciju www.rigassatiksme.lv vai pa informatīvo tālruni 20361862.

Laika posmā no 20. jūnija līdz 24. jūnijam sabiedriskajā transportā būs derīgas biļetes, kas paredzētas brīvdienām. Savukārt darba dienu biļetes minētajā laika posmā nedarbosies. “Rīgas satiksme” atgādina, ka saskaņā ar Rīgas domes pagaidu administrācijas 11. jūnija lēmumu, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus kā arī, lai neveicinātu drūzmēšanos, šajā gadā 23. un 24. jūnijā sabiedriskajā transportā nebūs bezmaksas braukšana, bet darbosies visi noteiktie atvieglojumi.

Pirmdien, 22. jūnijā, klientu apkalpošanas centri strādā no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00, izņemot klientu apkalpošanas centru Brīvības ielā 49/53, kas šajā dienā ir slēgts. Savukārt 23. un 24. jūnijā visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

“Rīgas satiksme” ziņo, ka pirmdien, 22. jūnijā, maksas autostāvvieta Vecrīgas teritorijā (R zona) strādās no plkst. 6:00 līdz plkst. 24:00, Vecāķos (V zona) strādā no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00 pēc spēkā esošajiem tarifiem. Pārējās Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, 22. jūnijā var izmantot bez maksas.

Svētku dienās, 23. un 24. jūnijā, Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama, kas pirmssvētku un svētku laikā strādā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Avots: Rīgas Satiksme

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top