Itālijā autovadītāja sodīta, braucot ar ātrumu 703 km/h


Itālijā autovadītāja sodīta, braucot ar ātrumu 703 km/h
itizen.co.za

Itālijas provincē fotoradari piefiksējuši automašīnu “Ford Focus”, kas pārvietojās ar ātrumu 703 km / h uz ceļa, kur maksimālais ātruma ierobežojums bija 70 km / h.

Sekojoši, no vadītāja apliecības autovadītājai tika atskaitīti desmit drošības punkti, un vadītājai bija jāmsaksā 847 eiro soda nauda. Paradokss ir tāds, ka, lai arī policija atzina, ka fotoradari rādījuši nepareizi, sievietei tik un tā bija jāsamaksā soda nauda, un tikai pēc tam viņa varēja pārsūdzēt uzlikto sodu, lai atgūtu naudu un braukšanas apliecību.

Ņemot vērā to, ka likumsargam, kurš nosūtīja soda protokolu, bija vispirms jāpārbauda dati par pārkāpumu, tagad autovadītājai ir iespēja arī lūgt kompensāciju no policijas. Līdz šim visātrāk ražotais Ford Focus vēsturē bija jaunākais RS, kura maksimālais ātrums varēja sasniegt 266 km / h.

Avots: citizen.co.za

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
1
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
ElofijaPilots
Newest Oldest Most Voted
Pilots
Guest
Pilots

Jāpieliek vēl spārni un būs lidmašīna.

Elofija
Guest
Elofija

Tā normāli ieskrējusies- gandrīz divreiz pārsniedzot skaņas ātrumu 🙂 Bet ja cilvēks nepārsūdzētu, tad tā arī paliktu sods. Vispār jau tad visi cilvēki, kurus tas radars fiksēja, varēja pārsūdzēt. Kur garantija, ka radars pārējos pārkāpumus korekti fiksējis? Vnk sievietei paveicās, ka var pierādīt, ka auto pat teorētiski tik ātri nevar pabraukt.

Citi šobrīd lasa: