Imantā sieviete ieslēdz automašīnā savu gadu veco dēlu (video)


Imantā sieviete ieslēdz automašīnā savu gadu veco dēlu (video)

Kāda sieviete iesēdinājusi ģimenes automašīnā savu bērnu un jau grasījusies doties uz vadītāja vietu, kad atklājies, ka braucamrīks aizslēdzies, bet mazulis iesprostots spēkratā viens pats.

Galvaspilsētas Valsts policijas darbinieki no tuvējā glābšanas dienesta depo devušies uz Imantu, talkā kādai izmisušai jaunajai māmiņai.

“Ap plkst. 22.00 policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Imantu, kur transportlīdzeklī ir ieslēdzies bērns un ir nepieciešama policijas klātbūtne, kad ugunsdzēsēji lauzīs vaļā durvis. Policijas darbiniekiem ierodoties adresē, tika konstatēts, ka transporta līdzeklis ir aizslēgts un iekšā atrodas bērns. Pie darbiniekiem vērsās sieviete, bērna māte, kura paskaidroja, ka brīdī, kad likusi somu transportlīdzeklī, tas ir aizslēdzies. Iekšā ir palicis viņas vienu gadu vecais dēls, kā arī dzīvokļa un transportlīdzekļa atslēgas,” stāsta policijas darbiniece.

Šajā gadījumā gan veiksmīgas sagadīšanās pēc situācija risinājusies netālu no sievietes dzīvesvietas, tādēļ, kamēr vairāki policijas darbinieki centušies atvērt aizslēgto auto, citi kolēģi jau darījuši visu, lai iekļūtu dzīvoklī, un drīz vien tas arī izdevies.

“Ar sievietes atļauju ugunsdzēsēji iekļuva dzīvoklī, kur atradās rezerves automašīnas atslēgas, ar kurām tika atslēgta automašīna, bērnam nekas nekaitēja un medicīniskā palīdzība nebija nepieciešama,” skaidro policijā.

Tā kā šādas situācijas operatīvie dienesti fiksē nebūt ne pirmo reizi, paturiet šo notikumu prātā un nekad neatstājiet atslēgas autosalonā. Lai arī šajā gadījumā viss beidzies vien ar izbīli un pāris sirmiem matiem, var droši apgalvot, ka šādu uztraukumu negrib piedzīvot neviens.

Avots: skaties.lv
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Čikatillo
Čikatillo
1 month ago

Šī, it kā drošības funkcija, kad mašīna pati aizslēdzas mani vienkārši tracina. Tāpēc vienmēr noņemu šo funkciju.

Citi šobrīd lasa: