Iļģuciemā tramvaja pasažieri aiztur viltus kontrolieri


Iļģuciemā tramvaja pasažieri aiztur viltus kontrolieri
skaties.lv

Kādam pusaudzim būs jāstājas tiesas priekšā par lēmumu savdabīgā veidā “pajokot”, uzdodoties par “Rīgas satiksmes” sabiedriskā transporta biļešu kontrolieri, vēsta “Degpunktā”.

Jauneklis izgatavojis “Rīgas satiksmes” kontroliera apliecībai līdzīgu dokumentu un sabiedriskajā transportā uzdevies par kontroles dienesta darbinieku. Drīz vien jaunietis sastapties ar bariņu vīriešu, kuri sapratuši, ka ar šo kontrolieri kaut kas nav kārtībā un to aizturējuši līdz policijas ierašanās brīdim.

“Notikuma vietā tika sastapti trīs pasažieri, un šis te jaunais vīrietis, kuram blakus uz zemes mētājās diezgan līdzīga “Rīgas satiksmes” kontroles darbinieka apliecība,”

stāsta Toms Sadovskis, Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis.

Aculiecinieki jaunieti vairākas reizes redzējuši, iekāpjot sabiedriskajā transportā. Pats jaunais vīrietis ar viltus apliecību apgalvojis, ka neesot nekāds krāpnieks, un lūdzies ļaut viņam visu paskaidrot.

Viens no policijas inspektoriem turpinājis sarunu ar lieciniekiem, savukārt otrs inspektors kopā ar acīmredzami satraukto aizturēto devies ārā, kur jaunietis taisnojās, ka tas viss bija cilvēku izjokošanai un, ka viņa nodomi bija pavisam nevainīgi.

Saprotot, ka iekļuvis nepatikšanās, jauneklis mēģinājis sākt skriet, taču tālāk par diviem metriem viņš netika, jo likumsargs nekavējoties viņu apturēja.

“Šajā gadījumā, ņemot vērā pārkāpumu, jaunais puisis nogādāts Valsts policijā un noskaidrots, ka viņam ir tikai 16 gadu,” stāsta Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Pret jaunieti tika uzsākts Kriminālprocess par dokumentu viltošanu. Attiecīgi noskaidrots, ka viņš rīkojies huligānisku motīvu vadīts – dokumentu izgatavojis, kā pats izteicies, “prikolam”, un viņam neesot bijis nodoms gūt materiālu labumu. Tā rezultātā jaunietim iestāsies Kriminālatbildība, kas var ietekmēt viņa turpmāko karjeru un dzīvi kopumā.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

3
Izsaki savas domas...

avatar
3
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3
ko tu saki..Tava mamma
Newest Oldest Most Voted
Tava mamma
Guest
Tava mamma

Es ar prikola pēc vadāju līdzi valsts policijas apliecību, wtf

..
Guest
..

Kāpēc kriminalatbildiba ar lielo burtu?

ko tu saki
Guest
ko tu saki

man jau čota liekas ka tā ir Imanta 😀

Citi šobrīd lasa: