Seko mums

Dažādi

Iespējams, par 150 000 eiro nomainīs visas ceļa zīmes uz Tallinas šosejas

Latvijas Valsts ceļi (LVC) aicina nomainīt visas ceļa zīmes uz A1 šosejas. Tas izmaksātu 150 000 eiro. Šī ideja radījusi plašas diskusijas Ceļu satiksmes drošības padomes domnīcā, norāda TV3 ziņu dienests.

Drošības eksperti atzīst, ka uz Latvijas ceļiem atrodamas pat 15 gadus vecas zīmes, kas jau sen ir nokalpojušas. Līdz ar to ceļu satiksmes drošības padomes domnīcā sapulcinātas nozarē iesaistītās puses – ministrija, CSDD, Latvijas Valsts ceļi, kā arī policija. Šis LVC pārstāvja aicinājums radījis lielu diskusiju. Projekts izmaksātu vairāk nekā 150 000 eiro, kura laikā tiktu pārbaudīts viss ceļu posms, katra zīme.

Satiksmes ministrijas pārstāvim radās jautājums par projekta niansēm. Gala lēmumu par to, vai piešķirt līdzekļus visu A1 ceļa zīmju nomaiņai, ceļu satiksmes drošības padome lems februāra nogalē.

CSDD atzīst, ka visā valstī ir problēmas ar savu laiku nokalpojušām ceļa zīmēm. Diennakts tumšajā laikā zīmes bez pienācīga atstarojošā materiāla var radīt bīstamas avārijas situācijas.

Avots: Skaties.lv/TV3 Ziņas
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

Seko mums

To Top