Iereibuši vīrieši izraida taksistu no auto un ar taksometru dodas paši uz galamērķi


Iereibuši vīrieši izraida taksistu no auto un ar taksometru dodas paši uz galamērķi
Ilustratīvs foto / Foto: Ieva Leiniša

Aizvadītās nedēļas nogalē policija saņēma informāciju, ka Dundagas novadā vīrieši paņēmuši taksometru un, izraidot šoferi no automašīnas, paši ar to pārvietojās. Likumsargi vīriešus aizturēja Talsos, kad viņi devās uz autoostu, lai dotos atpakaļ uz Rīgu, informē Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldē.

Svētdien, 22.novembrī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka divas personas pārvietojas ar svešu automašīnu. Valsts policija abus vīriešus aizturēja Talsos un uzsāka kriminālprocesu. Izmeklēšanā noskaidrots, ka vīrieši lietojuši alkoholu un pēc iedzeršanas tika pieņemts lēmums ar taksometru doties atpakaļ uz Rīgu.

Taču ceļā uz Rīgu priekšā sēdošajam pasažierim ar taksometra vadītāju, nezināmu iemeslu dēļ, izcēlās konflikts. Tā rezultātā vīrietis sāka taksometra vadītāju sist. Taksometra vadītājam izdevās aizbēgt, taču vīrieši neatmeta domu nokļūt savā galamērķī. Viens no vīriešiem sēdies pie stūres un devies ceļā. Talsos vadītajam taksometram radās tehniskas problēmas, tāpēc vīrieši ceļu uz autoostu turpinājuši kājām, līdz policija viņus aizturējuši.

VP ziņo, ka vīrieši aizturēšanas brīdī atradās aptuveni 3 promiļu reibumā, kā arī abas personas iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkohola reibumā, kā arī transportlīdzekļa vadīšanu bez tiesībām. Pašlaik likumsargi turpina izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā.

Avots: Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: