Iereibušam vīrietim izbrauciens pa Purvciemu beidzas ar atņemtām tiesībām (video)


Iereibušam vīrietim izbrauciens pa Purvciemu beidzas ar atņemtām tiesībām (video)

Kādam vīram savu iespaidīgo apvidus auto nu kādu laiku būs jānoliek pie sētas, jo pēc izbrauciena pa Purvciema ielām, viņam atņemtas tiesības.

Plkst. 1.16 galvaspilsētas policistu rācijās atskanējusi ziņa par kādu “Toyota Land Cruiser”, kura šoferis visticamāk, uz ceļu skatās ar aizplīvurotu skatu. Pēdējo reizi braucamrīks redzēts Purvciemā, Ilūkstes ielā. Drīz vien policisti bija viņam uz pēdām un pavēlēja apturēt auto un pienākot pie transporta līdzekļa vadītāja bija redzams, ka viņš ir stiprā reibuma stāvoklī.

Protams, ka ziņa par šo ķērienu nodota kolēģiem no ceļu policijas, bet vīrietis, iesēdināts patruļauto un stāstīja par to, ka viņu pametusi meitene. Tomēr, lai arī kungs pret inspektoriem sākumā izturējies saprotoši – drīz vien, kad kompānijai pievienojušies arī ceļu policisti, pasprucis arī kāds rupjāks vārds.

Veidot pārbaudi, vīrieša izelpā tika konstatētas divas promiles alkohola, taču no otrā mērījuma veikšanas viņš atteicies, tāpēc tika nogādāts ārstniecības iestādē, kur tika mērīts alkohols asinīs.

Jebkurā gadījumā turpmākos gadus šim šoferim taksometrus būs jāmeklē rūpīgāk, jo papildus prāvam naudas sodam, viņam turpmākos gadus būs liegums sēsties pie stūres.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: