Iereibis jaunietis pie BMW stūres ārdās benzīntankā – spolē, mētā saulītes un avarē grāvī (video)


Iereibis jaunietis pie BMW stūres ārdās benzīntankā – spolē, mētā saulītes un avarē grāvī (video)

Kādam jaunietim izbrauciens pa Ķekavas ielām un trakošana benzīntankā beigusies ar avāriju.

1. maija pievakarē pamatīgu “šovu” vienā no degvielas uzpildes stacijām Ķekavā sarīkojis kāda melna trešās sērijas “BMW” vadītājs, kurš turpat benzīntankā, sācis spolēt un ārdīties.

Acīmredzami, viņa nodomus nav spējusi mainīt, pat uzpildes stacijas darbiniece, kura neprātīgā šofera virzienā mirkli vēlāk raidījusi čeku lentes rullīti. Saprotot, ka jauneklis ar auto, ir bīstams apkārtējiem, darbinieki steiguši zvanīt 110.

Metot “saulītes”, vadītājs bija aizķēris arī benzīntanka žogu un, izbraucot no uzpildes stacijas, nevarēja savaldīt savu “BMW” un iebrauca grāvī. Mēģinot izvairīties no atbildības, šoferis pārlīdis uz auto aizmugurējo sēdekli, kaut arī mašīnā atradies viņš viens pats.

Uzreiz policijas darbiniekiem bija skaidrs, ka jaunietis ir stipri iereibis un vēlāk viņa izelpā konstatēts  2,5 promiļu reibums. Tāpat tika noskaidrots, ka pirms kāda laika viņš arī šķīries no vadītāja apliecības. Šāda “pabraukāšana” šim tipiņam izmaksās dārgi, jo būs jāuzņemas atbildība par auto vadīšanu reibumā un notikuma vietas pamešanu. Tāpat saistošajos noteikumos ir paredzēta atbildība par agresīvu braukšanu un “izpildīšanos”, ko piefiksējušas benzīntanka novērošanas kameras.

Vietējās pašvaldības policijas priekšnieks norāda, ka divdesmitgadniekam, iespējams, pat paveicies, jo viņš nav traumējis ne sevi, ne kādu līdzcilvēku un šobrīd, vienīgie cietušie ir ”bembis”, betona siena un viņa naudas maks.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: