Iedzīvotājs šokēts par pašvaldības auto tehnisko stāvokli


Iedzīvotājs šokēts par pašvaldības auto tehnisko stāvokli
Aculiecinieka foto / facebook.com

Kāds sociālā tīkla facebook.com lietotājs veicis ierakstu, kurā paudis sašutumu par Engures novada pašvaldības policijas auto tehnisko stāvokli.

“Pieprasu Valsts policijai un CSDD pārliecināties par konkrētās Engures novada pašvaldības policijas auto tehnisko stāvokli!,” tā raksta vīrietis, norādot uz neatbilstošu riepas protektora dziļumu. Vīrietis arī aizrādījis likumsargiem šo “patvaļu”, taču tie viņam esot atbildējuši, ka automašīnai drīz tiks veikta tehniskā apskate un tad arī riepu nomainīs.

Kā publikācijas autors norāda, pašvaldības policijas auto logā TA uzlīme liecinājusi, ka tehniskā apskate automašīnai ir jāveic līdz 30 septembrim. “Vai tas nozīmē ka varas pārstāvji, kam būtu jārāda piemērs iedzīvotājiem, turpmākās divas nedēļas apdraudēs satiksmes drošību?,” jautā sašutušais vīrietis.

Ieraksta autors arī atgādina, ka pirms nedēļas Rīgā, Krasta ielā Valsts policija, kopā ar CSDD rīkoja reidu un par šādu pārkāpumu anulēja TA uzlīmi. Dažiem auto pat noņema nost valsts nummura zīmes. Klapkalnciema pludmales bārā 13 septembrī, ap pulksten 14.00, kur kungi dzēra kafiju, aculiecinieks uzņēmis fotogrāfijas:

Galerija

Dace Kalniņa, Valsts policija Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste skaidro, ka pēc informācijas saņemšanas par šo gadījumu 2020.gada 14.septembrī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa darbinieki veica kontroles pasākumus, un konstatēja, ka konkrētajam transportlīdzeklim riepas ir nomainītas, un riepu protektora dziļums atbilst normatīvajiem aktiem.

Avots: sadursme.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

5
Izsaki savas domas...

avatar
5
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5
JanispogainieKSIJančukaHohma
Newest Oldest Most Voted
Hohma
Guest
Hohma

O….Ozolnieku policijai tādas pašas riepas,un apskati izgāja ar pāris vieniniekiem. Un pārējais stāvoklis vēl sliktāks par šito!!!!

Jančuka
Guest
Jančuka

Normalas riepas, 2009 gads 😀

KSI
Guest
KSI

30/09/2020 beidzas “slimības lapa” – t.i. jāiet atkārtota apskate.
Interesanti, ka pie defektiem nav ne vārda par riepām. Vai nu šie uz apskati uzliek citas, vai arī TA nepiesienas par šādām riepām…

pogainie
Guest
pogainie

pogainie māk uz citiem tik skatīties, normāla parādība

Janis
Guest
Janis

Riepu prorektors ir jāmēra vidū.

Citi šobrīd lasa: