Seko mums

Dažādi

Iedzīvotāji ziņo par dzērājšoferi, kurš automašīnā lieto alkoholu

foto: skaties.lv

Rīgā, Sarkandaugavas iedzīvotāji pamanījuši kādu puisi kurš savā automašīnā lieto alkoholu un par to informējuši policiju, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Sešu minūšu laikā likumsargi ieradušies norādītajā vietā – pie 28. vidusskolas, kur atradās aprakstītā automašīna. Tā kā pie tā stāvošie neko nebija pārkāpuši, inspektori pabrauca garām stāvošajam auto un turpinājuši iesākto patruļu. Aptuveni pēc piecpadsmit minūtēm, policisti pamanīja pa Tvaika ielu straujā manierē braucam jau iepriekš redzēto “Hyundai” automašīnu. Likumsargi apturējuši transportlīdzekli.

“Pienākot klāt pie vadītāja, bija skaidri redzams, ka viņš ir manāmā alkohola reibumā, nesakarīgi kaut ko runāja, piedāvāja dīvainas lietas,”

stāsta Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Ziemeļu pārvaldes kārtībnieks Reinis Burmistrs.

Kārtībsargi par autovadītāju ziņojuši ceļu policistiem. Pēc neilga brīža jaunajam puisim pārbaudīja alkohola daudzumu izelpā. Atklājās, ka atovadītājs pie stūres braucis gandrīz divu promiļu reibumā. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top