Seko mums

Amizanti notikumi

Iedzīvotāji Ķengaragā cīnās par stāvvietām pie mājas

Pie lielākās daļas daudzdzīvokļu māju, kuras būvētas padomju laikos nav pietiekami lielu stāvvietu, lai tur ietilptu visu iedzīvotāju automašīnas. Tādēļ tās bieži tiek novietotas pie kāpņutelpām.

Ķengaragā, Prūšu ielā  policija regulāri soda tos automašīnu īpašniekus, kuri savus spēkratus novieto uz ietves iepretim daudzdzīvokļu namu kāpņu telpu durvīm. Autovadītāji gan norāda, ka vietas, lai paietu garām mašīnai, ir pietiekami daudz.

Iedzīvotājiem gada laikā par mašīnas novietošanu pie mājas sastādīti protokoli aptuveni 300 eiro apmērā.

Mājas iedzīvotājs Alvis norāda, ka problēmu vajadzētu risināt citādāk. Nevis automātiski sodot visus automašīnu īpašniekus pēc kārtas, bet gan pasaucot to cilvēku, kurš policiju izsaucis, iznākt un paskaidrot, kādēļ novietotie auto personai traucē.

Tikmēr Rīgas Pašvaldības policija norāda, ka lielākoties visos gadījumos pie dzīvojamā nama sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par pārkāpumu, par kuru nav paredzēts brīdinājums, bet gan naudas sods 30 eiro apmērā.

Lielākā problēma šādās situācijās ir auto novietošana tik tuvu kāpņutelpai, ka bērnu ratiņi tām netiek garām.

Avots: tvnet.lv
guest
8 Comments
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Iwars
Iwars
6 months ago

Stāvi uz ietves -maksā tā ir ietve traucē netraucē vienalga noteikumi visiem vieni

Artūrs
Artūrs
7 months ago

Kas tā par lietu! Ja man traucē kaimiņš, vai viņa mašīna, ejam runāt ar viņu. Visu var sarunāt, bez šiem bābu gājieniem. Kāda vēl policijas iesaistīšana!?😂

Kaspars
Kaspars
7 months ago

Tieši šāda paša situācija ir blakus kanieru iela4-6 nav kur novietot un kāds gudrelis tik sauc policiju.Par to būtu jādomā kur cilvēkiem likt auto nevis jāsoda un tik jāiekasē nauda.Murgs ar lielajiem policijas saucejiem

zztop
zztop
7 months ago

Protams traucē stumojot bērnu ratus! Un noteikumi ir noteikumi, jo käpēc piemēram nevarētu rimi zagt un par to nesaņemt sodu?

Gatis
Gatis
7 months ago

Šajās vietās nav atļauts novietot auto gluži kā virietis pa logu teica. Tava mašīna tava problēma kur likt. Visiem sodus

Guest
Guest
7 months ago

Mājas iedzīvotājiem jārīko sapulce, kurā jānolemj par pagalma labiekārtošanu (ieskaitot stāvvietas paplašināšanu) un tad to visu jārealizē.
Šoreiz muļķi abi, gan tas kurš parkojas pie durvīm, gan tas kurš policiju sauc, varēja to divatā apspriest

mirdza
mirdza
4 months ago

Ja vadītājam ,,jāskaidro,, ka tiek pārkāpti satikmes noteikumi tad atkal jautājums, kur viņš vadītāja apliecību pircis???

Artūrs
Artūrs
7 months ago

Vai tad pirmkārt tas nav mūsu pašu pienākums organizēt kārtību savā sētā!? Tas notiek caur dzīvu komunikāciju un sadarbību. Tas attiecas uz jebkāda veida saimnieciskiem jautājumiem. Daži domā- viens zvans policijai, tie nokārtos, kamēr es te aiz aizkariem noslēpšos… Laikam īsti veči


Jaunākais

Seko mums

To Top