Gulbenes pagastā kravas un vieglās automašīnas sadursmē cietusi sieviete


Gulbenes pagastā kravas un vieglās automašīnas sadursmē cietusi sieviete

Šodien ap plkst. 10:50 Gulbenes novada Rankas pagastā, autoceļā Ūdrupe-Rankas stacija, notika ceļu satiksmes negadījums, kurā tika iesaistīta kravas un vieglā automašīna, notikušā apstākļus skaidro Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Priekšnieka palīdze Ilze Bukša.

Sākotnējā informācija liecina, ka negadījums iespējams radies neievērojot laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu un drošu braukšanas ātrumu. Negadījumā cieta vieglās automašīnas vadītāja, kura nogādāta medicīnas iestādē.

Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 63 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 15 ceļu satiksmes negadījumi, kur četros gadījumos ir sešas cietušas personas. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 94 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 34 par ātruma pārsniegšanu un viens par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

13.janvārī plkst. 9:30 Smiltenes novada Drustu pagastā automašīnas „Opel” vadītājs atpakaļgaitā uzbrauca gājējai un aizbrauca no notikuma vietas, par to neziņojot likuma noteiktajā kārtībā. Cietusī sieviete tika nogādāta ārstniecības iestādē. Ceļu satiksmes negadījumā iesaistītā autovadītāja atrašanās vieta tika noskaidrota. Policija skaidro notikušā apstākļus.

13.janvārī plkst. 16:45 Cēsu novada Vaives pagastā, autoceļa Valmiera-Cēsis-Drabeši 31.kilometrā, automašīnas „Suzuki” vadītājs nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Transportlīdzekļa vadītājs nogādāts medicīnas iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

13.janvārī plkst. 19:24 Valmieras novada Plāņu pagastā, autoceļa Inčukalns-Valmiera-Valka 104.kilometrā, notika ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas „Opel” vadītājs neizvēlējās laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu, drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Pēc negadījuma uz medicīnas iestādi tika nogādāts vadītājs un divi pasažieri. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

13.janvārī plkst. 19:35 Limbažu pagastā, automašīnas „Volvo” vadītāja neizvēlējās ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas stilu, kā rezultātā transportlīdzeklis saslīdēja un nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Vadītāja nogādāta medicīnas iestādē.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: