Seko mums

Dažādi

“Groziņā nav tik daudz, cik uz kvīts logā”: “Cityparks” izraksta kvīti jau piereģistrētam auto

Aculiecinieks nofilmējis ainu pēc kāda gadījuma, kad gandrīz tukšā stāvietā autovadītājam, kura, iepirkumu ratos bija vien daži pārtikas produkti, tika uzlikts 40 eiro sods par nepiereģistrētu automašīnu. Velāk gan atklājies, ka automašīna tirdzniecības centrā tikusi piereģistrēta. Tādējādi, autovadītājs sodu saņēmis vienkārši kā lielu bonusu pie ne cik daudz iztērētās pirkumu summas.

Video aculiecinieks vērš uzmanību uz to, vai šajā laikā, kad valstī ir ārkārtas situācija Cityparks nepieciešams sodīt autovadītājus par nepiereģistrētu automašīnu, ja plašājā stāvlaukumā ir vēl tikai astoņi transportlīdzekļi, norādot arī uz to, ka pašlaik valstī daudziem  cilvēkiem tāpat ir grūti ar finansiāliem līdzekļiem.

Kā manāms video, sodītais autovadītājs apgalvo, ka mašīnu ir piereģistrējis pirms devies iepirkties.

“Saprotam, ka soda saņemšana nekad nav patīkama. Pārbaudījām šo situāciju un varam apgalvot, ka sods ir izrakstīts pamatoti. Diemžēl sīkāk komentēt šo situāciju ar precīziem reģistrācijas laikiem, pārbaudēm un soda izrakstīšanas iemesliem varam komentēt tikai pašam autovadītājam,”

komentē uzņēmuma Cityparks pārstāvji.

Uzņēmuma pārstāvji arī aicina autovadītāju vērsties ar iebildumiem, ja tādi ir radušies, uz soda kvīts norādītajā kārtībā.

Kretīniem brīvdienu nav !

Gepostet von Kaspars Bergmanis am Sonntag, 29. März 2020

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top