Grīziņkalnā ugunsdzēsēji glābj iedzīvotājus un to mīluļus no nosmakšanas (video)


Grīziņkalnā ugunsdzēsēji glābj iedzīvotājus un to mīluļus no nosmakšanas (video)

Kādā daudzdzīvokļu namā Rīgā, Grīziņkalnā, ceturtdien mājinieki piedzīvojuši vēl nebijušu krīzes situāciju. Otrā stāva kaimiņš izraisīja ugunsgrēku, pats guva apdegumus, bet pārējos iemītniekus pakļāva nosmakšanas riskam.

Glābt savas un četrkājaino draugu dzīvības nācās kādas mājas iedzīvotājiem Rīgā, Krāsotāju ielā. Ēkas otrajā stāvā bija izcēlies bīstams ugunsgrēks un dūmi, kas cēlās uz augšu, radīja nosmakšanas draudus.

Mājas iemītnieces Annu un viņas mammu izglāba ugunsdzēsēji. Arī citi no telpām pašu spēkiem nevarēja izkļūt, un apdraudējums cilvēkiem bija tiešām nopietns.

Augstāko stāvu iedzīvotāji, kuri nevēlējās evakuēties, gan nenoliedz, – briesmas bijušas reālas, tomēr ir metodes, kā sevi pasargāt, nemūkot uz ielas.

Ugunsdzēsēji darbus paveica ātri un precīzi, bet par vienu faktu daži iedzīvotāji nebija iepriecināti – glābēji lauza logus, durvis un piekaramās atslēgas, lai pārbaudītu, vai slēgtās telpās nav kāds dūmu upuris. Nejauši garāmgājēji gan šādu rīcību uztvēra ar sapratni.

Pēc aptuveni stundu ilga darba ugunsdzēsēji pameta notikuma vietu. Slēgtā satiksme Krāsotāju ielā atjaunota.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: