Seko mums

Dažādi

Glābšanas dienests mācību ietvaros Jūrmalā inscenēs īpaši smagu avāriju

Piektdien, 11.oktobrī, plkst. 12.00 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) rīkos praktiskās mācības, kurās tiks inscenēts liels ceļu satiksmes negadījums ar vairākām iesaistītām automašīnām un cietušiem cilvēkiem.

Mācības norisināsies Jūrmalā, Edinburgas prospektā, un to scenārijs paredz, ka uz slidena ceļa seguma Jūrmalā zem Dzintaru tilta mikroautobusa vadītājs, pārsniedzot ātrumu, cenšas apdzīt citu auto, taču avarē un nobrauc no tilta. Aizmugurē braucošais un divi citi auto laikus nespēj nobremzēt, kā rezultātā divi auto apgāžas uz jumta un cits auto uzkrīt virsū divām automašīnām. Kopumā avārijā iesaistītas vairākas vieglās automašīnas, kas pēc sadursmes izmētātas 15 līdz 30 metrus lielā rādiusā.

Praktisko mācību mērķis ir pārbaudīt un trenēt VUGD iegūtās iemaņas veikt un vadīt ceļu satiksmes negadījumu likvidēšanas darbus.Mācību laikā tiks daļēji ierobežota satiksmes kustība. VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, redzot uz ielām pārvietojamies operatīvo tehniku, kā arī atvainojas iedzīvotājiem par radītajiem apgrūtinājumiem mācību laikā.

Avots: vugd.gov.lv / Ilustratīvs attēls: daugavpilsnovads.lv
avatar

Jaunākais

To Top