Glābēji dzīvoklī atrod pie radiatoriem pieslēgtu sievieti (video)


Glābēji dzīvoklī atrod pie radiatoriem pieslēgtu sievieti (video)

Reaģējot uz izsaukumu uz ugunsgrēku kādā daudzdzīvokļu nama dzīvoklī, glābēji mājoklī, no kura bija sākusies postaža, atrada pie radiatoriem pieslēgtu sievieti, vēsta “Degpunktā”.

Īsi pirms vienpadsmitiem dienā pie kādas daudzstāvu mājās Pārdaugavā sabrauca kupls skaits glābēju, gāzes dienesta pārstāvju, mediķu un patruļpolicijas ekipāžu. Piesaistītas arī glābēju autokāpnes, jo sākotnējā informācija liecināja par ugunsgrēku vienā no augšējiem stāviem. Drīz vien, sasniedzot galamērķi, daļa tehnikas tika atsaukta un devās atpakaļ uz depo, jo degšanas platība vienā no dzīvokļa istabām bija visai niecīga.

“Es pats vienkārši aizgāju ciemos pie māsīcas un sajutu no rīta dūmu smaku, kaimiņi stāstīja, ka matracis aizdedzies no nomestas cigaretes,” stāsta vietējais iedzīvotājs Ainārs, piebilstot, ka pats un arī pārējie ātri izskrēja ārā no dzīvokļiem pa kāpnēm, izsauca ugunsdzēsējus, kas operatīvi atbrauca, kā rezultātā cilvēki tika izglābti. Pēc viņa pieļautā, divi cilvēki bija saindējušies ar dūmiem.

Ugunsdzēsēji precizē, – cietušais ir tikai viens, pēc neoficiālām ziņām, tā bija kāda sieviete. Viņa tika nodota mediķiem un hospitalizēta.

No kaimiņiem “Degpunktā” uzzināja, ka notikušā cēloņi ir visai neparasti. Proti, cietusī dzīvoklī esot atradusies bezpalīdzīgā stāvoklī, ar rokudzelžiem pieslēgta pie radiatoriem. Ir aizdomas, ka šie bija galēji mēri, proti, neparasta cīņa ar kaitīgu ieradumu, – sieviete esot atradusies apreibinošo vielu ietekmē un lēmums uz laiku atņemt viņai brīvību sekoja no tuvinieku puses. Viņa palika viena pati, uzsmēķēja un aizdedzināja gulēšanai nolikto matraci.

Šo informāciju likumsargi nekomentē, taču pie mājas jau pēc ugunsgrēka nodzēšanas, vēl ilgāku laiku bija redzama patruļpolicijas automašīna, turklāt degušā dzīvokļa durvis prombraucot likumsargi aizzīmogoja, bet glābēju ekipējumā, kas bija izmantots šajā izsaukumā, bez šļūtenēm un laužņiem, tika izmantots arī knaiblēm līdzīgs hidrauliskais instruments.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: