Glābēji atbrīvo kabīnē iespiestu autovadītāju


Glābēji atbrīvo kabīnē iespiestu autovadītāju

Vakar, 26. janvārī, no rīta plkst. 7.47 Aizkraukles, Pļaviņu un Jēkabpils ugunsdzēsēji glābēji devās uz autoceļu Rīga—Daugavpils Kokneses novadā, netālu no robežas ar Pļaviņu novada Klintaines pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Tā rezultātā smagā automašīna atradās grāvī uz sāniem, un tās vadītājs bija iespiests automašīnas kabīnē. Ar hidraulisko instrumentu un autocisternas vinčas palīdzību ugunsdzēsēji glābēji atspieda vaļā kabīnes jumtu un to nostabilizēja. Tikai pēc tam iespiesto cilvēku varēja atbrīvot un nodot Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Darbs notikuma vietā noslēdzās pēc divām stundām — informē VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Kā liecina sākotnējā informācija, 26. janvārī vīrietis, vadot transportlīdzekli Scania, iebrauca pretējā braukšanas joslā, aizķēra pretī braucošās kravas mašīnas un automašīnas Volkswagen ārējos atpakaļskata spoguļus, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā traumas guva Scania vadītājs, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus — informē Valsts policijas pārstāve Dace Kalniņa.

Savukārt Skrīveros 26. janvārī kāds vīrietis, vadot automašīnu Mazda 323, uzbrauca ceļu norobežojošajai aizsargbarjerai, to sabojājot. Tāpat pārbaudes laikā tika konstatēts, ka vīrietis ir sēdies pie stūres bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,33 promiles. Policijā par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process un kriminālprocess.

Avots: vp.gov.lv/

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: