Seko mums

CSNg

Ģimenes auto sadursmē ar traktoru cietis bērns

Piektdien, 24. janvāra rītā, Allažu pusē notikusi apvidus automašīnas “Mitsubishi” un traktora sadursme, kuras rezultātā automašīnā esošais bērns dabūjis spēcīgu triecienu pa galvu.

Vieglā automašīna braukusi uz Siguldas pusi, kad priekšā no kāda mazākas nozīmes ceļa izbraucis traktors ar garu piekabi. Traktortehnikas un “Mitsubishi” apvidus auto spēki nav samērojami, un avārijā mazākais transportlīdzeklis pamatīgi samīcīts.

Viens no pasažieriem – bērns, kas bija piesprādzēts sēdējis aizmugurē, tomēr dabūjis triecienu pa galvu un ticis aizvests uz slimnīcu.

Automašīnas “Mitsubishi” vadītājs stāsta: “Es mēģināju izvairīties no sadursmes, visticamāk, viņš mani neredzēja, nezinu. Es nebiju pārliecināts, ka viņš apstāsies, jo viņš jau līdz pusei bija izbraucis un turpināja braukt. Es jau sāku bremzēt un izvairīties no traktora kausa.”

Automašīnas vadītājs uzskata, ka viņa “Mitsubishi” ir trāpījies traktora melnajā zonā.

“No šīs puses tas veidojums aizsedz skatu uz ceļu. Jā, aiz tās betona akas. Tur viņš mani nepamanīja, pēc tam teica, ka paskatījās pa labi, bet mašīna turpināja braukt,” tā automašīnas vadītājs

Par laimi, avārijas sekas nav tik dramatiskas, cik varēja būt gadījumā, ja automašīna būtu ieskrējusi traktora kausā vai pakļuvusi zem piekabes.

Avots: Skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top