Ģimene izmisīgi meklē tēti Mārtiņu, kurš, iespējams, noslepkavots


Ģimene izmisīgi meklē tēti Mārtiņu, kurš, iespējams, noslepkavots

Aizdomās par slepkavību Nītaurē aizturēts kāds vietējais iedzīvotājs. Tikmēr viņa upuri, tuvējā autoservisa īpašnieku, meklē Zemessardze, policisti un tuvinieki. Pagaidām vīrieti atrast neizdodas un viņa ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Pētersonu ģimene kopš piektdienas izmisīgi meklē tēti Mārtiņu. Viņš pazuda stundu pirms vakariņām, neko nepaziņojot tuviniekiem.

“Viņš ir 178 cm garš, kalsnas miesasbūves, tumšas acis, tumši mati, mierīgs pēc dabas,” stāsta Mārtiņa radiniece Kristīne.

Vairākas pazīmes norāda, ka 49 gadus vecajam vīrietim kāds uzbrucis un nodarījis pāri.

“Darbavietu viņš ir pametis bez apaviem, jo asiņaini apavi atstāti darba vietā. Mugurā viņam bija plāns džemperītis, pelēkas bikses, kājas plikas. Mēs domājam, ka nav jāmeklē dzīvs cilvēks, jāmeklē kaut kādas asiņu pēdas,” norāda Kristīne.

Ģimenei pašu spēkiem izdevās izsekot vīrieša mobilā telefona atrašanās vietu. Iegūtie dati norāda, ka ierīce pārvietojusies pa Cēsu apkaimi.

Nītaures iedzīvotāji ir pārsteigti par notikušo. Nekas neliecināja, ka Mārtiņam būtu kāds ienaidnieks.

Policijas iegūtā informācija liecina, ka paveikts smags noziegums un aizdomas krīt uz konkrētu cilvēku.

“Valsts policija nekavējoties uzsāka kriminālprocesu pēc krimināllikuma 116. panta, proti, par slepkavību. Aizdomās par iespējamu nozieguma izdarīšanu tika aizturēta viena persona,” Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Vīrietim piespriests drošības līdzeklis – apcietinājums, bet iespējams, ka uzbrukumā iesaistīts vēl kāds. Radiniekiem prioritāte šobrīd ir atrast Mārtiņu, tāpēc ģimene lūdz apkaimes iedzīvotājus būt vērīgiem un pārmeklēt savus īpašumus. Iespējams, Mārtiņš atrodas kādā nomaļā vietā.

Ir aizdomas, ka kāds braucis ar Mārtiņa sarkano ”Audi” spēkratu pēc nozieguma paveikšanas. Ja kāds ir redzējis attēlā redzamo transportlīdzekli, vai to fiksējis videoreģistrators, informāciju var sniegt policijai pa tālruņa numuru 110.

3
Izsaki savas domas...

avatar
3
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
KateRobis
Newest Oldest Most Voted
Robis
Guest
Robis

Būtu feini, ja cilvēks tik aizkodies un pārnāks mājā

Kate
Guest
Kate

.

trackback

[…] iepriekš rakstīja par to, ka ģimene izmisīgi meklē tēti Mārtiņu, kurš, iespējams, noslepkavots. Diemžēl paši drūmākie paredzējumi ir […]

Citi šobrīd lasa: