Seko mums

Amizanti notikumi

Ģertrūdes ielā atklāta siltumtīklu bojājumu vieta: “BMW” un “Mercedes” ielūzt bruģī

foto: DELFI

Piektdien, 5. jūnija rītā, pēc pulksten 10.00, Ģertrūdes ielā 16 bruģētajā segumā ielūzušas divas automašīnas “BMW” un “Mercedes Benz”.

Šorīt plkst. 10.32 Valsts policija saņēmusi informāciju, ka ģertrūdes ielā bruģī iebrukušas divas automašīnas izsaukumu uz Ģertrūdes ielu, kur divas automašīnas – “Mercedes-Benz” un “BMW’ markas automobiļi. “Mercedes” spēkrats pats ticis ārā no bedres, taču to gan nevarētu teikt par “BMW” automašīnu, kurš palika iebrukušajā bedrē, līdz notikuma vietā ieradīsies speciālās tehnikas palīdzība. Valsts policijā ziņo, ka negadījumā cietušo neesot.

Ziņu portālam Sadursme.lv “Rīgas siltums” atklāj, ka iegruvums izveidojies hidraulisko pārbaužu laikā, kura šodien notiek visā Daugavas labajā krastā. Ar paaugstinātu spiedienu tiek testēti siltumtīkli un šajā gadījumā siltumtīkls ir plīsis un tā rezultātā ir izveidojies izskalojums.

“Šodien notiek hidrauliskā pārbaude Daugavas labā krasta siltumtīklos, kā rezultātā Ģertrūdes ielā ir atklāta siltumtīklu bojājumu vieta. Apakšzemes komunikācijas tiek apsekotas,”

informē “Rīgas siltums” Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Roze.

Notikuma vietā ir ieradusies policijas ekipāža. Policija ir norobežojusi negadījuma vietu. Pašlaik tiek noskaidrots avārijas iemesls. Valsts policijā informē, ka satiksme Ģertrūdes ielā nu ir slēgta abos virzienos, posmā starp Brīvības un Tērbatas ielu.

Avots: sadursme.lv
guest
3 Comments
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
TiriPiri
TiriPiri
1 month ago

Tur jau kādu laiku bija virspusēji redzams, ka kaut kad jābūt iegruvumam. Neticu, ka spiedienu testa rezultātā, tas noticis tikai šodien. Skalojies noteikti vismaz nedēļu vai ilgāk. Pagājušā nedēļa to nelielo bedrīti knapi pamanīju un knapi apbraucu. Parasti ziņoju par tādiem sviestiem uz ceļa, bet šoreiz pilnīgi aizmirsās.

trackback

[…] nedēļ Rīgā diviem autovadītājiem piektdienas rīts izvertās interesanti. Braucot pa Ģertrūdes ielu divas automašīnas – “BMW” un “Mercedes” …, iegāžoties bedrē. “Mercedes” vadītājs pamanījies pats tikt ārā, taču […]

trackback

[…] kā pagājušonedēļ pilsētas centrā, Ģertrūdes ielā, ielūstot ceļa segumam, milzīgā bedrē iegāzās ”BMW” spēkrats, piektdien Ziepniekkalnā gandrīz līdzīgā situācijā nonāca tumši zaļš […]


Jaunākais

Seko mums

To Top