Seko mums

Dažādi

Garciemā konflikta laikā izmantotas dūres un aukstie ieroči

foto: Ekrānuzņēmums/skaties.lv

Pavisam nesen Garciema ielās bija vērojami filmu cienīgi skati. Trīs vīriešu konflikts beidzās ar asiņainām sekām. Konfikta laikā tika vicināti ieroči, un kāds jauns vīrietis pat sacirsts ar cirvi.

Kā jau iepriekš minējām, pagājušajā sestdienā citkārt tik mierīgajā Garciemā uzņemts video, kas liek izbrīnā ieplest acis. Diemžēl plūkšanās drīz vien izvērtusies pavisam citādāk, nekā varētu gaidīt. Vīrieši nonākuši vietējā veikalā, kur cīņa turpinājusies jau aiz letes, kur lietā likts pat gaļas cirvis, un iepriekš neapturamais cīnītājs nopietni ievainots rokā. Vēlāk apkaimē ieradušies mediķi un ievainotais vīrietis nonācis viņu rokās. Atbraukušas arī vairākas policijas ekipāžas, kas sākušas skaidrot, kas tad novedis līdz šādam – asiņainam iznākumam.

“It kā puiši nostājušies mašīnai priekšā, jo mašīna esot braukusi pa ceļa vidu, un sanākusi strīdēšanās par to, kurš pirmais brauks, kurš ies. Un tad tas viss turpinājās ar skriešanu šurp, un lielais ļembasts bija šeit iekšā,”

stāsta veikala darbiniece.

Kā izrādās, viss sācies ar to, ka turpat netālu – vietā, kur video apturēti vairāki automobiļi, – ceļa vidū kaut ko nav sadalījuši divi kājāmgājēji un kāda vietējā iedzīvotāja, kura tobrīd atradusies pie vieglā auto stūres. Kurš kuram ko pateicis nav skaidrs, taču iereibušie gājēji vairākkārt iesituši pa sievietes automobili. Kundze piezvanījusi savam dēlam, kurš tobrīd turpat netālu atpūties. Viņš kopā ar kādu draugu drīz vien ieradies notikuma vietā. Tad pie apvāršņa parādījies arī ierocis, taču, kā redzams video, tas nebūt neapturēja vienu no iereibušajiem, un, kamēr viens, acīmredzot jau pārmācīts, vāļājies pa asfaltu, otrs, par spīti viņa virzienā raidītajiem šāvieniem, ierādījis vietu abiem oponentiem.

Lai arī vietējie zina teikt, ka rezultātā cietušais vīrietis iepriekš redzēts vietējā bārā malkojam alu, nekas neesot liecinājis, ka viņš bijis agresīvs. Arī veikalniece ir pārsteigta par kadriem, kādos iemūžināts iepriekš turpat ciematiņā sastaptais.

“Es varu raksturot cietušo kā ļoti miermīlīgu, jo es viņu satiku uz ielas pirms tam. Es nekādas agresijas pazīmes viņā neredzēju. Kurš vainīgs, kurš nevainīgs, es komentēt nevaru,”

norāda veikala darbiniece.

Raidījumam “Degpunktā” izdevās sazināties arī ar vienu no video redzamajiem kungiem – vīrieti, kurš, kā pats skaidro, aizstāvoties lietā licis automašīnā esošo gāzes pistoli. Tā gan esot bijusi pielādēta ar skaņas patronām, līdz ar to nav apturējusi uzbrucēju, kas iepriekš uz ceļa esot uzbrucis drauga mātei.

Savukārt veikalā notikušais esot sekas tam, ka agresīvie vīrieši abus ”glābējus” esot tā teikt iedzinuši stūrī, kur lietā likts viss, kas gadījies pa rokai, dūres, alus kastes un pat cirvis. No tā laimīgā kārtā gan izdevies izvairīties, un rezultātā cīņas karstumā savainojies pats uzbrucējs. To, vai šī versija atbilst patiesībai, noskaidros Valsts policijas darbinieki, kuri pēc šā incidenta ierosinājuši divus kriminālprocesus – vienu par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību, savukārt otru par tīšu svešas mantas bojāšanu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā/Miks Dūcis
guest
1 Komentāri
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
pagis
pagis
13 dienām ago

Ta tam kuilim ari vajadzeja, zel ka roku nenocirta pavisam


Jaunākais

Seko mums

To Top