Seko mums

Dažādi

Garciemā autovadītājs un divi gājēji steidz fiziski izrēķināties

Ekrānuzņēmums

Maija izskaņā, pagājušajā sestdienā aptuveni plkst. 18.00 Carnikavas novadā, Garciemā noticis konflikts, kurā iesaistīts kāds autovadītājs un divi gājēji, informēja Valsts policija.

Kā konflikta cēlonis tiek uzskatīts, ka autovadītājs un abi gājēji nespēja sadalīt ceļu, jeb nevarēja vienoties, kuram ir priekšroka. Sākotnēji starp autovadītāju un gājējiem bijis mutisks konflikts, bet vēlāk tas pārraudzis fiziski aizskarot. Iesaistījušās arī citas personas.

Valsts policija ziņo, ka par šo gadījumu tika uzsākti divi kriminālprocesi – pēc 13. nodaļas par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību un pēc Krimināllikuma 185. panta 1. daļas – par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Policijai ir zināmas visas konfliktā iesaistītās personas, kā arī izņemts gāzes ierocis. Pašlaik tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Šīs konfliktsituācijas aculiecinieka video ir izplatīts sociālajos tīklos. Policijā uzmanību vērš uz to, ka video redzamā situācija nav pilns notikuma atspoguļojums, un tajā ir redzama tikai daļa no notikuma, pēc kuras nevar izdarīt viennozīmīgus secinājumus.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

guest
2 Comments
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] jau iepriekš minējām, pagājušajā sestdienā citkārt tik mierīgajā Garciemā uzņemts video, kas liek izbrīnā ieple… Diemžēl plūkšanās drīz vien izvērtusies pavisam citādāk, nekā varētu gaidīt. Vīrieši […]

Pēteris
Pēteris
1 month ago

Dajebalsa mudaks! Pizdi dabuja, gāzeni sejā arí dabuju. Moš mācīsies no tā. Varonis joptvai. 😂😂😂😂
Es būtu kārtīgi nostaigājis viņu!!


Jaunākais

Seko mums

To Top