Garāmgājēji kļūst par trillera cienīgu notikumu lieciniekiem (video)


Garāmgājēji kļūst par trillera cienīgu notikumu lieciniekiem (video)

Divi vīrieši pārsteiguši apkārtējos ar visai aizdomīgiem nesamajiem, ko centušies paslēpt krūmos brīdī, kad saprata – viņiem seko.

Pirms pāris dienām Pārdaugavas policisti saņēmuši izsaukumu uz Jaunmoku ielu, kur aculiecinieki bija piefiksējuši ļoti aizdomīgu ainu – vairāki vīrieši no kāda lielveikala teritorijas iznesuši aizdomīgus saiņus, kurus noslēpuši netālu esošajos krūmos. Zvanītāji izteica aizdomas, ka varētu būt kļuvuši par nozieguma aculieciniekiem.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Lāsma Greidāne teica, ka Rīgas pašvaldības policija nosūtīja ekipāžu un, apsekojot tuvāko apkārtni, pamanīti divi vīrieši.

Taču mirklī, kad policijas busiņš piestājis, viens no vīriem nometis maisiņus un “devis kājām ziņu”, savukārt otrs, lai arī pametis mantas, nekur nav paspējis aizlaisties.

Diemžēl šajā gadījumā bēdzējs izrādījies ātrāks skrējējs nekā policists, viņam drīz vien izdevies šķērsot ielu, pēc kā viņš nozudis kluso ieliņu labirintos. Savukārt otrs, nu jau aizturētais vīrietis, nonācis aiz restēm un aizvests uz izsaukuma vietu, kur policisti sastapuši kādas līdzās esošas teritorijas apsargu un divus aculieciniekus, kuri katrs no sava skatpunkta bija piefiksējuši vīriešu aizdomīgo rosību. Tāpat apsargam bija izdevies atrast vēl vairākus abu nepaņemtus maisiņus.

Likumsargi uz notikuma vietu izsaukuši kolēģus no Valsts policijas, kuri pie vīriešiem atrastajos maisos ieraudzījuši daudz un dažādas mantas, kas raisījušas aizdomas – datortehniku, apģērbus un dārga alkohola pudeles, kuras, iespējams, pavisam nesen nozagtas. Protams, šādi atradumi bija pietiekams iemesls, lai aizturētais tiktu nogādāts tuvākajā iecirknī.

Likumsargs: “Katru dienu ejat zagt?”
Vīrietis: “Nē!”
Likumsargs: “Tikai šodien?”
Vīrietis: “Tikai šodien.”
Likumsargs: “No kura veikala tas viss?”
Vīrietis: “Nezinu. Viņš to visu pirka. Četrus maisus, visus pirka. No kurienes tie divi maisi, nezinu. Viņš to visu pirka.”
Likumsargs: “Kāpēc tad viņš bēga?
Vīrietis: “Viņš ir meklēšanā!
Likumsargs: “Un kāpēc tad tu nebēgi?”
Vīrietis: “Ko es? Vai tad esmu meklēšanā?”
Likumsargs: “Esi?”
Vīrietis: “Neesmu.”

Šobrīd turpinās izmeklēšana un policisti skaidro, no kurienes tad iespaidīgais guvums, kā arī dzen pēdas aizbēgušajam vīrietim, kura personība jau ir noskaidrota.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: