Francijā automašīna avarē gāzes uzpildes stacijas jumtā


Francijā automašīna avarē gāzes uzpildes stacijas jumtā

Francijā, Marnas reģionā 26.jūnijā “Renault Masters” automašīna avarējusi gāzes uzpildes stacijas jumtā. Trieciena rezultātā neviens netika ievainots, informē ārzemju ziņu portāls “Drivetribe”.

Kravas auto vadītājiem pastāvīgi ir jāierodas laikā, ietaupot degvielu un vienlaikus ir jāievēro obligātos pārtraukumus. Tas viss var radīt lielu stresu, kas noved pie neuzmanības kļūdām. Tās var būt postošas.

Papildu automašīnas garumam nevajadzētu arī aizmirst par kravas automašīnas ļoti lielo augstumu attiecībā pret automašīnu. Sevišķi būtiski tas ir tad, ja pārvadā dažāda augstuma transportlīdzekļus. Nereti kravas auto vadītāji piemirst, ka šāda veida krava ir augstāka nekā standarta piekabe. Šajā iespaidīgajā negadījumā iesaistītais kravas vadītājs šo niansi bija piemirsis. Kravas auto vadītājs pārvadāja “Renault Masters” automobili, kas ietriecās degvielas uzpildes stacijas jumtā. Par laimi neviens netika ievainots.

Notikuma vietā tika izsaukts kravas auto evakuators un pacelta jumta konstrukcija, lai automašīnu varētu pārvietot uz piekabi. Situācijas glābšanas operācija ilgusi vairākas stundas.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: Drivetribe

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: