Es jums nedaudz iedošu… Neveiksmīgs dzērājšofera mēģinājums “iesmērēt” policistus (video)


Es jums nedaudz iedošu… Neveiksmīgs dzērājšofera mēģinājums “iesmērēt” policistus (video)

Pēc strīda ar sievu kāds vīrietis nolēmis izvēdināt galvu, sēžoties pie auto stūres. Diemžēl spēkrata vadītājs bija lietojis grādīgos dzērienus, un uz kādu laiku braukt vadītāja vietā viņam būs aizliegts.

Mirklis, kad tumšās krāsas “Honda” uz brīdi ieslīd pretējā joslā, lika policistiem rūpīgāk pievērsties priekšā braucošajam automobilim. Tā kā šī kustība atkārtojās vēlreiz, vīri nolēmuši aprunāties ar ne pārāk pārliecinošo stūrētāju un ieslēguši bākugunis, pēc kā auto apstājies ceļmalā.

Pārrunu laikā autovadītājs apgalvoja, ka esot izdzēris divas alus pudeles un, ņemot vērā šo apstākli, uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti. Veicot alkometra testu, atklājies, ka vīrietis ir 1,83 promiļu reibumā, līdz ar to Valsts policijā ir uzsākts process ar visām no tā izrietošajām sekām.

Papildus nepatīkamam naudas sodam, kas noteikti iecirtīs pamatīgu robu aizturētā šofera ģimenes budžetā, vīrietim uz vairākiem gadiem arī būs liegts piedalīties ceļu satiksmē. Turklāt, lai atgūtu vadīšanas tiesības, vēlreiz būs jāsēžas auto skolas solā.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: