Ērgļos kvadracikla vadītājs nepakļaujas policijai un aizmūk


Ērgļos kvadracikla vadītājs nepakļaujas policijai un aizmūk

2021. gada 29. maijā plkst. 21:10 Ērgļu novadā, Ērgļos pa Rūpniecības ielu virzienā no Blaumaņa ielas uz Skanstes ielas pusi, nenoskaidrots vadītājs vadīja nenoskaidrotu kvadriciklu, nepakļāvās vairākkārtējai prasībai apturēt kvadriciklu, bēga.

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus un personas, kuras atpazīst attēlā redzamo transportlīdzekli vai tā vadītāju, zvanot pa tālruņa numuriem: 110 vai 64801713

8. jūnijā Engures novada Smārdes pagastā sieviete vadīja automašīnu „BMW X3” un neizvēlējās drošu braukšanas distanci, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo automašīnu „Renault Master”. Tāpai pārbaudes laikā tika konstatēts, ka sieviete ir sēdusies pie stūres, būdama alkohola reibumā, proti, viņas izelpā tika konstatētas 2,26 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un noformēts viens ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

9. jūnijā Dobeles novada Dobeles pagastā vīrietis vadīja automašīnu „BMW 520” un netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka vīrietis ir sēdies pie stūres, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,94 promiles. Tāpat tika konstatēts, ka vīrietim nav likumā noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Policijā par notikušo sākts viens kriminālprocess un noformēts viens ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

8. jūnijā Ozolniekos, Rīgas ielā, sieviete vadīja automašīnu „Opel Insignia” un nedeva ceļu velosipēda vadītājam, kurš šķērsoja brauktuvii pa neregulējamu gājēju pāreju. Sieviete uzbrauca 2007. gadā dzimušajam velosipēdistam, kurš negadījumā guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
seskis
Newest Oldest Most Voted
seskis
Guest
seskis

kur video?

Citi šobrīd lasa: