Seko mums

CSNg

Elejas pagastā sadursmē ar kravas automašīnu dzīvību zaudē jaunietis

foto: skaties.lv

Jau vēstījām, ka pirmdien, 12. oktobrī, ap plkst. 6.00 Elejas pagastā, kravas un vieglajai automašīnai frontāli saduroties, gāja bojā jauns vīrietis. Policija meklē negadījuma aculieciniekus. Raidījums “Degpunktā” vēsta vairāk par traģisko negadījumu.

Elejas pagasta iedzīvotāja Vera kopā ar vīru privātmāja dzīvo blakus autoceļam Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža. Pagājušajā rītā laulātie izdzirdējuši troksni, izskrēja pagalmā, kur bija manāma smaga autoavārija. Negadījumā iesaistītais kravas automašīnas “Volvo” šoferis pēc avārijas steidzīgi uzmeklēja mobilo telefonu un izsauca ātro palīdzību. Pēc vairākām minūtēm pie grāvja piebrauca ārsti. Tur, apgāzies uz jumta, bija redzams ”Volkswagen”, kura 21 gadu vecais šoferis joprojām atradās salonā.

Kā raidījums vēsta, jaunietis bija iesprostots un cietis, bet mediķiem bija grūti tikt viņam klāt. Pēc brīža ieradās ugunsdzēsēji un ar hidrauliskajiem instrumentiem izzāģēja šoferi no avarējušās automašīnas. Mediķi jaunietim nespēja palīdzēt, un viņš mira notikuma vietā.

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Ņemot vērā to, ka ceļa posms bija viegli pārredzams, policijas darbiniekiem ir grūti izprotams, kādēļ notikusi šī avārija. Likumsargi apgalvo, ka kriminālprocesa ietvaros ir nozīmētas ekspertīzes, tomēr būtu noderīgi iegūt papildu informāciju. Tāpēc negadījuma aculiecinieki tiek aicināti sniegt papildu informāciju zvanot pa tālruni: 63004202, 63004200 vai 110.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

2
Izsaki savas domas...

avatar
1
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
GuntaArtis A
Newest Oldest Most Voted
Artis A
Guest
Artis A

Pirmais ar ko es sāktu izmeklēšanu ja būtu policists tas būtu jaunieša medicīniskā vēsture jo mazums jaunietim bija epilepsija un pēkšņi ir sākusies lēkme! Bet nu jā iesmesli par sadursmi var būt dažādi. Līdzjūtība tuviniekiem.

Gunta
Guest
Gunta

Viņš bija vesels


Jaunākās

To Top