EDART.TV busa pārvērtības (SE3EP1): Busam izrauta lūka un uzstādīts kondicionieris


EDART.TV busa pārvērtības (SE3EP1): Busam izrauta lūka un uzstādīts kondicionieris

EDART.TV nopirkuši 1996. gada “Volkswagen Multivan” mikrobusu un vēlas to uzlabot, lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Iepriekšējās sezonas pēdējā sērijā busam lika jaunu motoru, priekšējos lukturus un lūku. Šajā sērijā busam izrauj lūku un uzstāda kondicionieri.

Busam jaunas ziemas riepas

ebrperformance.lv EDART busam uzdāvināja riepu diskus, tagad Jelgavas Riepu Centrā tiem uzliks virsū jaunas ziemas riepas. Arvis no Jelgavas Riepu Centra: “Runā, ka tagad riepas Latvijā ir deficīts. Nu gluži tā nav, ja laicīgi gatavojas, tad viss ir labākajā kārtībā. Mums riepu ir pietiekami, lūk Michelin, Nokian, Michelin, Hankook, Bridgestone… Liksim jaunas riepas, tādam busam nav citu varantu. Ir dzirdēts par Riepu Austra servisu, bet konkurenti neesam, šad un tad pat sadarbojamies. Pēc kāda laika jāpārbauda riepu skrūves, lai viss ir kārtībā, lai neatnāk vaļā.”

Jelgavas Riepu Centra darbinieks turpina dalīties ar pieredzi: “Ķīniešu riepas kamēr ir jaunas, viņas strādā līdzvērtīgi kā labās zīmolu riepas, bet tiklīdz tās nokalpojušas vairāk par pusi, tad līkne strauji nokrīt uz leju. Savukārt zīmolu riepas labi strādā gandrīz līdz galam. Par veco riepu utilizāciju jāmaksā pašiem, jāmaksā par fūri. Mežā arī neizmetīsi, mežā pašiem jāiet lasīt sēnes, ja izmētāsim riepas nolauzīsim kaklu. “

Ko darīt ar busa lūku?

SIA Latserviss pie Mareka Tīrmaņa: “Par kondicioniera uzstādīšanu kādi pieci, sešu simti eiro ir jāņem par darbu, bez variantiem. Kopā kondicionieris izmaksās kādus 2500 eiro. Ja tu gribi ekstras, par tām ir jāmaksā. Kondicionieris ir uzpildīts ar jaunās paaudzes freonu, kas nav kaitīgs veselībai un atbilst visām nepieciešamajām prasībām.”

Sergejs no Latserviss stāsta savu redzējumu par kondicioniera izvietošanu uz jumta: “Lūk ir šablons, norādes kā uzlikt kondicionieri un cik liels ir jāgriež caurums, lai to uzstādītu. Šajā gadījumā mums ir jāgriež caurums 40 centimetri un, ja mēs to liekam pat jumta aizmugurējā daļā, tur atrodas jumta ribas. Kondicionieri tur nevar pareizi uzlikt. Savukārt, ja mēs aizmetinām lūku un tās vietā uzliekam kondicionieri, tad tas precīzi tur nostājas savā vietā. Secinājumi – lūka ir jāaizmetina, jāizgriež caurums kondicionierim un tas jāuzstāda lūkas vietā.” Sergejs apkopo darāmo darbu secību: ” Lūka nav jāizzāģē, tā vienkārši ir jāizņem, caurums jāizmetina, jumts vēlreiz jānokrāso, jāizgriež jauns caurums kondicionierim un tas jāuzstāda.” Tomēr, lai uzliktu kondicionieri čaļi atrod citu risinājumu, lai uzzinātu kādu – noskaties video.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: [email protected] Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: EDART.TV
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: