EDART.TV busa pārvērtības (SE2EP8): Riepu Austris saderēja uz 100 eiro


EDART.TV busa pārvērtības (SE2EP8): Riepu Austris saderēja uz 100 eiro

EDART.TV nopirkuši 1996. gada “Volkswagen Multivan” mikrobusu un vēlas to uzlabot, lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Iepriekšējā sērijā busam tika palielināta jauda. Šajā sērijā busam tiks piemeklētas dažādas salona detaļas.

Par Rumbulas vēsturi un autopircējiem

EDART ierodas uzņēmumā “Marius” pēc busiņa detaļām, jo šeit var dabūt autodaļas pašiem ekskluzīvākajiem auto. Uzņēmuma speciālists dalās savās pārdomās par busu un Rumbulas tirgu: “Ar “Volkswagen Multivan” busu var visu Eiropu izbraukāt. Buss ir ļoti ērts un tajā var ļoti labi izgulēties. Vispār ir trīs cilvēku kategorijas kas pērk auto – pirmie, tie, kas vakarā brauc uz Statoil un mēģina iegādāties automašīnu no privātā pircēja. Lai gan patiesībā, tas ir tas pats rumbulnieks, kas paņēmis mašīnu no plača, aizdzinis uz Statoil un apgalvo, ka tā ir viņa mašīna. Otrā kategorija cilvēku negrib pirkt ar ss.lv sludinājumu starpniecību, jo baidās, ka viņus apkrāps, brauc uz Rumbulu vai citu placi, skatās un pērk tikai te. Un trešā kategorija, kas pērk automašīnas tikai no pazīstamajiem un baidās pirkt auto no svešiem cilvēkiem.

Es Rumbulā darbojos jau no 1987.gada. Rumbula tagad ir mirusi, tirgus vairs nav. Kādreiz tas bija lielākais autotirgus Baltijā. Bijušais Rumbulas saimnieks sāka “kāst” naudu. Uzskrūvēja cenas un tirgus lēnām izmira. Attīstījās internets, attīstījās SM Reklama, pēc tam ss.lv. Visi saprata, ka nav vērts maksāt tādu naudu, lai tirgotos Rumbulā. Jāmaksā par ieeju, par vietu, jāmaksā par papildus vietu, jānopērk šašliks, jāiedzer alus. Ja mašīnu nepārdod tad sanāk zelta tirgus. “Detaļniekiem” tieši tas pats. Jāsamaksā 25 lati par ieeju, pieci lati par katru papildus vietu, jāpaņem vismaz četras, lai var izlikt preci, 20 latus noēd, nodzer, samaksā pārdevējam, kas izkrāmē iekrāmē detaļas un beigās 100 lati iztērēti. Un ja prece pārdota par 80 latiem, tad diena ir mīnus 20 lati. Tā arī tas tirgus aizgāja pa skuju taku. ”

Kādā krāsā būs busa salons nezina neviens

Bussa detaļas tiek atvestas uz uzņēmumu “MM Industry”, kur arī tiks krāsotas salona detaļas. Gatis domā kādā krāsā tās varētu nokrāsot: “Tumši lillā? Gribās, lai tas salons ir tāds mazliet krāsaināks. EDART rodas ideja par busa rezerves riteni. To varētu nokrāsot kādā interesantā krāsā, piemēram, gaiši zilu, lai visi, kas piedalās projektā varētu uz tā parakstīties. Stiprinājumus un sēdekļu kājas varētu krāsot melnus. Būs jānokrāso arī sarežģītākas detaļas, kurām ir kustīgās daļas. Vispār krāsošanas darbu ir daudz. Visiem kaut ko vajag, nespējam tikt galā ar pasūtījumiem. Nav pat laika aizbraukt uz copi. Svētdienās un mirkli var izskriet un viss.”

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: [email protected] Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: EDART.TV
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: