EDART.TV busa pārvērtības (SE2EP6): Meitenes notestēja mūziku


EDART.TV busa pārvērtības (SE2EP6): Meitenes notestēja mūziku

EDART.TV nopirkuši 1996. gada “Volkswagen Multivan” mikrobusu un vēlas to uzlabot, lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Iepriekšējā sērijā busam pievienoja izpūtēju un tika novērtēti padarītie darbi. Šajā sērijā tiks restaurēts busa starteris, ģenerators un testēta auto mūzika.

Ar vilcienu Dobeli

Ierodoties Dobelē pēc busiņa, EDART TV sagaida MM Industry pārstāvis, kas ir gandarīts par padarīto darbu: “Esam gandrīz finālā, atlicis pavisam nedaudz – jāpieliek bampers un bampera stiprinājums. Esmu jau sagatavojis skrūves. Ir ļoti grūti atrast detaļas šādam atikvariātam, bet darbs vēl pietiekami, varbūt pa šo laiku atradīsim. Grīda busiņam ir vienkārši super, krēsli vispār ideāli. Nobeigumā gribu pateikt paldies savai priekšniecībai, par to, ka ļāva piedalīties busiņa projektā. Tāpat gribu pateikties savai sievai, kas mani atbalstīja un juta līdzi projektam visā tā tapšanas laikā. ” EDART TV apdāvina meistaru: “Tu esi kaislīgs makšķernieks un Arča tev grib uzdāvināt savu spiningu. Tu zināsi ko ar to darīt, ne asakas!” – Paldies!

Busam tiek veikta lūkas tehniskā apsekošana

Vladimirs no “uberserviss.lv” dalās savās domās par busa lūku: “Izjauksim, visu iztīrīsim un saliksim kopā/ Lūka būs kā jauna.” EDART: “Kas lūkai varētu būt pa vainu, kāpēc tā līdz galam neveras ciet?” Vladimirs neizpratnē: “Neveras ciet? Man teica, ka tek. Ar lūkām nodarbojos jau sešus gadus. Runājot par busu, lūku noteikti salabosim, viss būs labākajā kārtībā. Busa lūkai nav nav blīves, šim modelim zem lūkas apakšā nāk vanna. No tās notiek ūdens atplūde. Katrs klients, kas pie mums labo savu auto, apgalvo, ka nekad vairs nepirks mašīnu ar lūku. Tas tāpēc, ka cilvēki never vaļā lūkas. Viņi braukā, braukā un tad tās paver vaļā, vadīklis nav smērēts, apkopes neviens netaisa. Lai viss būtu kārtībā, vismaz reizi gadā vajadzētu iebraukt un uztaisīt lūkas tehnisko apkopi.”

Pro-Ring.lv restaurē starteri un ģeneratoru

Pro-Ring pārstāvis precizē darbu apjomu: “Tātad, taisām pilnu atjaunošanu, uztaisām smukus korpusus, nokrāsojam visu kā nākas.” Pēc trim dienām EDART ierodas pēc startera un ģeneratora. Ģirts no Pro-Ring komentē padarītos darbus: “Starteris bija ok. Tam ielikām jaunu ievilcējreleju un oglītes. Starteris tika nokrāsots un tam veikta pilna restaurācija. Kad liksiet to busam esiet prātīgi. Šī krāsa ir karstumizturīga un tā būs nožuvusi tikai tad, kad dzinējs izsils. Tagad tā ir kā pusjēla. Esiet prātīgi pie montāžas, lai nesaskrāpētu krāsu. Ģeneratora korpuss sākumā tika tīrīts ar stikla strūklu, arī visas skrūvītes tika atrestaurētas. Ģeneratoram ir jauns tinums, lādēšanas relejs, oglītes viss ir satīrīts un nomainīts. Ģenerators bija sliktā stāvoklī. Tas noteikti nelādēja, jo rotoram bija sadeguši tinumi. Tagad viss ir nomainīts un nokrāsots. Te ir tieši tas pats, kas starterim – krāsa pilnībā nožūs tikai kad izsils dzinējs. Kad detaļas būs uzkarsušas un atdzisīs, tad viss būs forši. Lai labi braucas!”

Puiši no alphard.lv konsultē par auto mūziku

Aleksejs paver priekšskaru auto audio pasaulē: “Šis ir mūsu komandas auto. Tas ir taisīts tieši kā paraugs mūsu audio iespējām. Šajā auto ir desmit skaļruņi, četri pīkstuļi, seši piecpadsmit collu sabvūveri, kuri taisa basu un vēju. Cilvēkiem, kuri ir saistīti ar auto audio, redzot šo auto ir normāla reakcija, bet parasti cilvēki no ielas ir šokā. Vējš no sabvūferiem ir vajadzīgs lai taisītu efektus ar matiem, it īpaši meitenēm, kurām ir gari mati, kuri skaisti plīvo vējā.”

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: [email protected] Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: EDART TV
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

gay dating sites in dallas https://gaydatingcanada.com/

Citi šobrīd lasa: