EDART.TV busa pārvērtības (SE2EP5): Kāds izsauca policiju


EDART.TV busa pārvērtības (SE2EP5): Kāds izsauca policiju

EDART.TV nopirkuši 1996. gada “Volkswagen Multivan” mikrobusu un vēlas to uzlabot, lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Iepriekšējā sērijā busam tika salikta ritošā daļa. Nu ir pienācis laiks novērtēt padarīto un pielikt izpūtēju.

Puiši atskaitās par padarīto

“Remonta centrā” busam ir salikta ritošā daļa un meistars stāsta par padarīto: “Prieks, ka viss ir izdarīts un iziets cauri visām grūtībām. Nezinājām kā salikt kopā bremžu sistēmas, bija jāmeklē pamācības youtube. Visgrūtākais bija ar skrūvēm, atskrūvēt visu vaļā un pēc tam visu to mozaīku salikt normāli kopā. piemeklēt jaunas skrūves un sataisīt visu kā vajag. Darba procesā kāši it kā nesanāca, bet ja meklē, vienmēr kaut ko var atrast. Montāžas laikā ir sašvīkātas dažas detaļas. Presējot gultņus un šarnīres tādas lietas ir neizbēgamas. Sataisījām arī rokas bremzes, strādā kā jaunai mašīnai. Pārējiem meistariem novēlu darīt savu darbu kārtīgi, atbildīgi un netaisīt kāšus. Ja arī sanāk kāds kāsis tad arī uzreiz mēģināt pašam to novērst. Ja esi uztaisījis kāsi, tad pašam par to arī ir jāatbild un nevajag izvairīties no atbildības. Man patika piedalīties šajā projektā. Lai brauc, kalpo un nepieviļ uz ceļa.”

Arī Reinis, metinātājs no Brankas, busa tapšanā ir pielicis savu palīdzīgo roku: “Daudz darba un naudas ir ieguldīts projektā. Bet tāpat ir pieļautas daudz kļūdas, busa apakšu vajadzēja uzmanīgi ar otiņu uzkrāsot mastiku, nevis uzpūst. Nav labi, ja no busa apakšas nokarājas mastikas lāstekas. Busa apakšā daudz sīku caurumiņu. Ziemā sniegs, sāls, lietus, viss tur būs ūdens. Pa dienu būs slapjš, naktī uzsals un sāks visu plēst. To visu mierīgi varēja aizvilkt ar mastiku.

Reinis tēvišķīgi pamāca Riepu Austri

Servisā ierodas Austris. Reinis maigi norāda viņam par pieļautajām kļūdām: “Es tev negribu taisīt nekādu antireklāmu, bet no profesionālā viedokļa gribu parādīt kā labāk ir nedarīt.” Austrim atbilde tālu nav jāmeklē: “Edžus pats teica laika nav, laika nav, davai viens divi maucam. Es uzreiz teicu, ka pa divām dienām rezultāts būs tāds, kāds tas ir.” Reinis oponē: “Veči, šis nav rezultāts, es tādu viens pats pa dienu varu uztaisīt. No sākuma busa apakšu vajadzēja notīrīt ar smilšu strūklu. Izgriezt na#$j visu grīdu ārā, aizvest izstrūklot, nu un arī jumtu paraut līdzi. Tā jau būtu normāla renovācija. Principā, te visa apakša būtu jānopūš ar vasku.”

Liekam klāt izpūtēju

Ir pienācis laiks uzlikt busam izpūtēju: “Nu, redzams vēl viens kāsis – izpūtēja savienojuma vieta. Pēc idejas izpūtējam vajadzētu likt savilcēju, bet te ir piemetināts. Būtu vismaz caurumu izpūtējā aizmetinājuši. Tomēr no profesionālā viedokļa tomēr labāk būtu uzlikt savilcēju. Tehniskajā apskatē varētu nepatikt – pateiks, ka nevar nomērīt atgāzes vai vispār ieliks divnieku par to, ka izpūtējs nav hermētisks. Es būtu smukāk uztaisījis. Būtu licis atgriezt vaļā un sametināt normāli. Vizuāli nesmukas šuves. No desmit ballēm iedotu piecas, sešas balles. Negribas jau neko sliktu teikt, cilvēks veltījis savu laiku, darbu. Vienmēr jau var būt labāk. Izlabosim šo kāsi. Nogriezīsim izpūtēju blakus šuvei, noslīpēsim, uzliksim savilcēju un nākamreiz meistaram būs daudz vieglāk strādāt – izpūtējs vairs nebūs vienā gabalā, bet trijos.”

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: [email protected] Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: EDART TV
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Iepriekšējā sērijā busam pievienoja izpūtēju un tika novērtēti padarītie darbi. Šajā sērijā tiks restaurēts busa starteris, ģenerators un testēta auto […]

trackback

free gay dating sim games https://gayedating.com/

Citi šobrīd lasa: