EDART.TV busa pārvērtības (SE2EP1): Slīpējam, apstrādājam un metinām virsbūvi


EDART.TV busa pārvērtības (SE2EP1): Slīpējam, apstrādājam un metinām virsbūvi

EDART.TV nopirkuši 1996. gada “Volkswagen Multivan” mikrobusu un vēlas to uzlabot, lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Iepriekš puiši nodeva “donoru” metāllūžņos, šoreiz buss dodas uz Riepu Austra servisu, lai Austris aizstāvētu jelgavnieku godu un pierādītu, ka arī Jelgavā ir labi autoservisi, tiesa gan tādi ir tikai tie, kuros stāv kalendāri ar kailām meitenēm.

Darbs jāizdara vienā dienā

Riepu Austris skeptiski noskaņots par darāmo darbu apjomu tomēr projekts pamazām virzās uz priekšu. Austris stāsta, kas paveikts: “Noņemti plaukti, amortizatori un atsperes. Nav skaidrs ko darīt tālāk un no kuras vietas ķerties busam klāt. Viss ir ļoti slikti. Ja grib restaurēt busu, tas ir jāizjauc līdz pēdējai skrūvei.” Pēc pusdienām Austris ķeras pie busa metināšanas: “Kāpēc cilvēki, kaut kam pieķeroties, nevar visu kārtīgi pabeigt? Man riepu montētājam un servisa īpašniekam tagad jāmetina, jo vīri nevar visu izdarīt līdz galam. Kaut kāds restaurator.lv ar šuvotāju, bitumu un smiltīm aizķēpāja visu ciet. Viss forši, buss gatavs! Labāk varēja vispār nesākt. Ja kāds cits ir iesācis darbu, ļoti grūti nākt nākamajam un pieslēgties, piemēram, tie paši vadi. Es nezinu cik tālu viss ir izdarīts. Tur jāsāk viss no jauna, vai arī Zoomā jāsazinās ar iepriekšējo darbu veicēju, lai noskaidrotu, kas paveikts. Tāpat arī ir ar metināšanu. Ir daudzas lietas, kas bija jāizdara līdz galam, es nesaprotu, šur tur metināts, šur tur atstāti caurumi. Kāpēc nevar uzlikt plāksnīti virsū un pabeigt visu līdz galam? Mēs nekādus hermētiķus neliksim, ja darām, tad darām visu pareizi, izgriežam caurumu un aizmetinām.”

Tikmēr Edgars Aivars pratina Riepu Austri: “Kāpēc tu visu šo uzņēmies?” Riepu Austris: “Man patīk process un es redzu vai nu būs tā, ka mašīna vienkārši norūsēs un to neviens nepabeigs, vai nu kādam ir jāpieķeras. Nu un kāpēc ne? Sestdienas, svētdienas ir. No savējās gan jau pa žākli dabūšu jo brīvdienās neesmu mājās, bet darbs ir jāpabeidz.”

Tikmēr Austra servisā tiek veikti pēdējie darbi

Seši fleksētāji strādā pie busa. “Šo to vajadzēja pielabot, pieslīpēt, lai drošāk braukt. Diezgan daudz slīpējām, lai meistars var sākt labot. Tagad buss jau ir diezgan labā stāvoklī. Pateicoties vīriem, būs labais.” “Pagaidīsim, kad Austris beigs darboties, noiesim ar pretrūsas pārveidotāju, nogruntēsim, uzpūtīsim bitumu un viss. Mums ir savākusies perfekta komanda, mēs jebkuru dīleru centru pārtrumposim”. Austris stāsta: “Šobrīd mēs esam busu apstrādājuši ar pretrūsas līdzekli, pielabojuši metinājumus, jo bija “kasjaki”. Izdarījām maksimāli cik varējām. Tagad tālāk skatīsimies.

Kas sunim asti cels, ja ne pats

Austris stāsta par savu servisu: Mans darbs stundā maksā no 20 līdz 30 eiro, ja es pats strādāju. Rēķini, kvalitatīva riepu montāža, ja “vienītī” visu dari, tā arī būs, 45 minūtes, stunda. Principā darbam man servisā ir viss – montējamais, balansējamais, instrumenti. Ir riepas, diski, slēdzam mašīnas arī pie kompjiem, ja vajag, pie diagnostikas iekārtas. Ja ir kaut kādas nopietnākas lietas tad mums ir sadarbības partneri Madonā. Riepu kvalitāti paši varat redzēt, riepas tiek pirktas Zviedrijā pa naudu. Cilvēki domā, ka riepas var dabūt par velti. Par velti var dabūt šitādas riepas – kad tu aizej uz kaudzi, salasi un domā, ka tūlīt viss būs forši, atved riepas mājās un viss slikti, riepa sagriezta ar nazi. Ja ir vajadzīgs remontēt mašīnu vai sabalansēt, samontēt riepas, ja kādam jāiet skate, bet par maz milimetru, brīvi var braukt ciemos. Jo kā jau teicu, man riepām un padarītajam darbam ir garantija. EDART busiņu es vispār taisu par brīvu. Es dodu darbu ar garantiju un par to neņemu nevienu centu. Mani cepī šis projekts un esmu ar visām četrām tajā iekšā.”

Riepu Austris uzdodas par policistu

Austris zvana interneta krāpniekam: “Halo, tu gribi nopelnīt? Sotaku, pa stundu gribi nopelnīt?” Ivo Berkuts: “Kā?” Austris: “Nu nekas daudz nav jādara. Nu vajadzētu tos 13 eiro pārskaitīt atpakaļ. Inspektors Austris Jansons zvana. Ir uzsākta krimināllieta par krāpšanu.” Ivo Berkuts: “Kādu?” Austris: ”Kā par kādu, naudu tev aizskaitīja, preci tu neesi piegādājis. Un šis jau nav pirmais gadījums. Tev ir kopā četras lietas. Tev pirmām kārtām ir ar Artūru Lapinski jānorēķinās. Tu paklausies mani nopietni. Šodien man tika piešķirta lieta, un, ja līdz pirmdienas pēcpusdienai tā nauda nav kontā, es lietu sūtu tālāk uz prokuratūru. Jūs tur dzerat, alkoholu lietojat? Es varu aizsūtīt zēnus reidā pie jums? Uzreiz lai jūs sašņorē?” Ivo Berkuts: “Es mājās, es mājās esmu!” Austris “Tu cilvēku šitā piemāni uz naudu. It kā izsūti preci, preci neesi izsūtījis, nu un naudu tu neatgriez. Es domāju būtu forši, ja tu 96 stundas tagad pasēdētu un padomātu par savu rīcību…”

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: [email protected] Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] uzlabot, lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Iepriekš puiši slīpēja, apstrādāja un metināja virsbūvi, šoreiz buss dodas uz Dobeli, lai to nošpaktelētu, nogruntētu un sagatavotu krāsošanai. […]

trackback
2 months ago

gay s and m site dating https://gaydatingcanada.com/

Citi šobrīd lasa: