EDART.TV busa pārvērtības (Episode 9): Laužam veco grīdu un metinam jauno iekšā


EDART.TV busa pārvērtības (Episode 9): Laužam veco grīdu un metinam jauno iekšā
EDART.TV

EDART.TV nopirkuši 1996. gada “Volkswagen Multivan” mikrobusu un vēlas to uzlabot, lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Iepriekš puiši nodeva “donoru” metāllūžņos, šoreiz vairāk par to kā tad tas busiņš ticis metināts, jo grīda nu ir jālauž vaļā un jātaisa pa jaunam.

Busiņa motors darba kārtībā

Raimonds Tomsons, speciālists no RT Racing solutions stāsta, kas paveikts: “Busu iedarbināt var, bet nebūtu vēlams jo stūres reikai ir problēma. Kolēģis ir pārcenties. Ir nomainīta tā galvenā bukse tagad slēdzās klāt labi. Nebūs tā, ka liek pirmajā un trāpa apakaļgaitā. Visas zobsiksnas blīves, eļļas viss tas ir nomainīts. Pusacīm iekšējās miroņgalvas ir izmazgātas, jo tur ir norauti tie putekļsargi, tie ir arī salikti jauni. Vismaz būs kārtīgs motors busiņam. Neesmu gulējis, jau trešo diennakti. Bet nu vismaz rūc un viss ir kārtīgi salikts, saurbts, saskrūvēts. Kā es parasti saku Ja nedara kārtīgi tad na*uj nedara vispār.”

Busam jāpārtaisa “restaurētā” grīda

Raimonds Tomsons komentē situāciju arī grīdas lietā: “Nē, nu ir, jā darbs ieguldīts. Čaļi tur sametinājuši. Rūsu ir kaut kā tur visrpusēji notīrījuši. Izskatījāk ka it kā no apakšas ir apstrādāts diezgan labi. Kam nav jābut bitumā ir notīts un ir nopūsts tikai tas kam ir jābūt bitumā. Bet tā caurumu lāpīšana no apakšas…nu nekas jau tur netika apstrādāts un smērēts. Reāli tur tie sāni jāmetina aimugurē aiz bampera, kur tās kabatas.” Savukārt Elāns Katkovskis, speciālists no Instant Autoserviss, novērtē Restavrator.lv darbu un saprot, ka situācija ir pa visam nopietna un viss ir jāpārtaisa. “Pa četrām dienam nav reāli to sataisīt. Vispirms viss grubulis ir jānoņem nost, tad jāslīpē. Restavrator.lv ir pūtis virsū grubuli uz ko? Te nav metāla!,” tā pārsteigts Elāns.

Ekrānuzņēmums: “Drūpošais bitums”

Izgriežot “restaurēto” grīdu, varēja manīt, ka visas starpsijas ir pilnībā sarūsējušas un tieši aizmugurējā daļa. Līdz ar to tās tika mainītas – tika metināts iekšā četras jaunas balkas un arī mazās atsaites, kas bija pilnība sarūsējušas.

Ekrānuzņēmums: ” Elāns Katkovskis skatās situāciju”

Jauni atkālumi par busiņa pārdevēju

Uzņēmējs Riepu Austris zvana bijušajam busiņa īpašniekam un jautā par 100 eiro, kurus pārdevējs pēc filmēšanas puišiem apsolījis. Taču busiņa pārdevējs kaut kā pārdomājis un solīto naudu negrasās atdot.

EDART.TV atsaucies, kāds autovadītājs, kurš arī bija paņēmis auto no šī paša pārdevēja un arī “iekritis”. Pircējs stāsta: “Es pāris gadus atpakaļ ņēmu mašīnu mutiski vienojoties uz parāda. Viņš pārdeva mašīnu un uzlika vēl savu ciparu virsū tā kā kredīts, bet bankas procenti būtu lielāki. Bija problēmas ar naudām, nebiju spejīgs vairāk samaksāt. Protams bija zvani un draudi. Mašīna bija kritiskā stāvoklī. tur viss bija beigts. Tur dabūju ļoti lielas naudas guldīt iekšā. Neko nesaguldīju un mašīnu atdevu metāllūžņos.”

Ekrānuzņēmums: “Telefonsaruna ar auto pircēju”

Kad tika pirkta mašīna, pārdevējs esot teicis, ka mašīna ir braucama, vajagot nomainīt tikai gultni un vēl dažas virspusīgas lietas bija. Tās arī tika uzreiz nomainītas. Taču jau pēc nedēļas auto pircējam sākās nākamās problēmas – motors, kārba u.t.t. “Mašīna bija ar pusjaunu tehnisko. Es zinu, ka viņš var dabūt tehniskās un var dabūt jaunu. Viņam ir sakari un tur pilnīgi nekādas problēmas nav,” stāsta pircējs.

Tuner.lv arī atbalsta EDART.TV

Jurijs Jaškovs Tuner.lv uzņēmuma vadītājs iepazīstina ar uzņēmumu un tā piedāvājumu: “Mēs nodarbojamies ar auto rezerves daļām, aksesuāriem, motodetaļām, motoaksesuāriem, ieskaitot arī auto tūningu. Pārdodam arī lukturus, pagrieziena rādītājus, numura apgaismojumus visādas rezerves daļas. Visu var atrast mūsu mājas lapā Tuner.lv. Esam arī “Vogtland” zīmola pārtāvji. Pārdodam sēdinātās atsperes, bālstiekārtas, sportabalstiekārtas un visu pārējo no šī zīmola.”

Ekrānuzņēmums: “Tuner.lv lampas”

Juris stāsta, ka no savas pieredzes zina, kam puiši iet cauri, tāpēc vēlējies puišiem palīdzēt. Atbalstot EDART.TV, no Tuner.lv tika uzdāvināti jauni un kvalitatīvi priekšējie un aizmugurējie amortizētāji un pie tiem arī komplektā buksītes. Lai labi ripo uz grants ceļiem!

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: EDART.TV

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Jullia
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Iepriekš puiši lauzuši veco grīdu un likuši jaunu iekšā. Taču šajā sērijā puiši dodas uz autokrāsu veikalu, BLAST.LV pulverkrāsošanas darbnīcu, […]

Jullia
Guest
Jullia

💋 M­a­n­a pu­s­au­d­žu­ in­c­īt­is ja­u ir s­la­pj­a! Nov­ēr­tē­ji­et fot­oa­tt­ēl­u – W­W­­W­.­E­­­S­1­7­.­­C­L­U­B

Citi šobrīd lasa: