EDART.TV busa pārvērtības (Episode 7): Puiši pārdevuši motoru


EDART.TV busa pārvērtības (Episode 7): Puiši pārdevuši motoru
EDART.TV

EDART.TV nopirkuši 1996. gada “Volkswagen Multivan” mikrobusu un vēlas to uzlabot, lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Iepriekš EDART.TV sameklēja busiņa donoru, no kura pārlikt jaudīgāku dzinēju. Šoreiz tika apskatīti citi līdzīgi interesanti projekti, kā arī pats galvenais – pārdots busiņa motrs! Un darbi neapstājas!

No gaļas atkaulošanas pie idejas par Disko busu

Sančo iepazīstina ar līdzīgu projektu, arī atjaunotu busiņu, tikai šis rumaks domāts balīšu svinēšanai. Sančo no Disko Buss stāsta, ka iepriekš strādājis par miestnieku. Darbs paticis, taču bijusi vīzija par balīšu automašīnu. “Nopirku “Chrysler voyager”, tas ilgi negāja, tad es nopirku Mercedes-Benz Vito un ar nostrādāju astoņus gadus. Pēc tam nodomāju, ka ir par maz vietas, un nolēmu nopirkt lielāku mikrobusu. Tā lai var visā augumā staigāt pa salonu.” Pēc divu gadu busiņa uzlabošanas, nu tur notiekot ballītes, svin dzimšanas dienas, vārda dienas un citus svētkus. Busā ir vairākas ekstras, gan apšūdināts monitors, gan gaismas un skaņas sistēma – DVD un Bluetooth.

Ekrānuzņēmums: “Sančo Disko Buss

Disko jahta arī būšot

Raivis Stepiņš, R17.lV īpašnieks atminas, ka Sančo piedāvājis veikt projektu – pārveidot busu. “Atbrauca Sančo un atveda pliku kravas busu. Bija finieris sakrauts, tad bija orģinālie apšuvumi, bet nolēmām ka tie nederēs. Busu atstāja man uz pus gadu, pa to laiku izdomāju kur apšuvumus likt, kur griezti skruvēsies, tāpat arī izdomājām, kur dzeramnaudu mest,” stāsta Raivis. R17.lV īpašnieks piebilst, ka pie šī projekta bija jāsastrādājas arī ar citiem speciālistiem, kas likuši mūzikas un gaismas iekārtas. “Patīk skaļa mūzika, tad baigi forši. Var atslēgties un izbraukt. Disko Buss projekts ir paveikts un tagad būs nākamais – Disko jahta. Tajā arī būs viss izšūts. Jahtā paredzēti “Alcantara” auduma griesti, mūzikas sistēma, āra dīvāni un gaismas.” Jahta arī tikšot nodota Restavrotar.lv profesionāļu rokās, kuri to nokrāsos.

Ekrānuzņēmums: “Raivis parāda topošo Disco jahtu”

Busiņa salons nu ir izšūts

Raivis ar sievu atrāda EDART busiņa izšūdinātos krēslus. Darbs paveikts godam. Lai arī katra autokrēsla šuvums ir roku darbs. Paši krēsli tika izšūti tikai četru dienu laikā. Šāda veida krēsli nebūšot Latvijā vairs nevienam. Raivis atrāda arī busiņa jaunizveidotās sienas un atzīst, ka tās būšot visdārgākās, un pat varēšot pārniegt paša busa vērtību. Arī lūka un griezti jau ir sagatavoti un iepakoti.

Ekrānuzņēmums: “Izšūdinātais autokrēsls”

Raimonds Tomsons, speciālists no RT Racing Solutions noņēmis busiņā motoru un tam jau uzradies pirējs. Izrādās šāda veida motors pašreiz ir deficīts, jo kā pats pircējs saka: “SS.com visiem kam zvanīju teica, ka ir pārdots”. Cenas sludinājumos šāda veida motoriem esot no 90 līdz 250 eiro. Nu motors ir veiksmīgi devies pie jaunā īpašnieka.

Riepu Austris: “Motors pārdots. Vēl var nopirkst priekšējās un pakaļējās orģinālās lampas. Komplekta cena 150 eiro. Un bonusā vēl pagriezienus iedosim!”

EDART BUSS – EPIZODE 7

🔥EDART BUSS SEPTĪTA EPIZODE🔥😇Pārdevam motoru no busiņaVideoDirector / Editing Arturs LapinskisProducer Edgars Aivars🙏Paldies visiem kuri palīdz sataisīt busuR17 Raivis Stepiņš Linda Zelča RT Racing Solutions Raimonds TomsonsSančo Disko BussRiepu AustrisRestavrator SIAInstant WRAPInstant autoservissProRing.LVProTuning.lvSadursme.lv informatīvais atbalsts👍Ja nepieciešams izņemt vējstiklushttp://instagram.com/autostiklu_centrsGundars Diške un Imants Endreiks👉sekohttp://instagram.com/edarttv

Gepostet von Edarttv am Donnerstag, 11. Juni 2020
Avots: EDART.TV

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Jullia
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] vēlas to uzlabot, lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Iepriekš puiši pārdeva EDART.TV busiņa motoru un apskatīja citus līdzīgus un interesantus projektus, šoreiz puiši nodos […]

Jullia
Guest
Jullia

💋 M­a­n­a pu­s­au­d­žu­ in­c­īt­is ja­u ir s­la­pj­a! Nov­ēr­tē­ji­et fot­oa­tt­ēl­u – W­W­­W­.­E­­­S­1­7­.­­C­L­U­B

Citi šobrīd lasa: