EDART.TV busa pārvērtības (Episode 5): Darbi rit pilnā sparā


EDART.TV busa pārvērtības (Episode 5): Darbi rit pilnā sparā
EDART.TV

EDART.TV nopirkuši 1996. gada “Volkswagen Multivan” mikrobusu un vēlas to uzlabot, lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Iepriekš EDART.TV profesionāļi ķērās vērsim pie ragiem un iesāka busiņa pārvērtības, tagad darbi rit pilnā sparā, lasi tālāk un uzzini vairāk!

Neviena kārtīga busiņa pārvērtības nebūtu gana labas, ja tajā ar savu klābūtni un dažām sīkām darbībām nepiedalītos arī sieviete! Tā nu šoreiz EDART.TV ir paveicies, jo remontdarbos piedalās arī Liene Ušakova. Viņa gan diezgan asi izsaka savu kritiku, par esošo situāciju: “Man ļoti nepatīk šis auto, man ļoti nepatīk auto krāsa, man nekas tur nepatīk.” Taču pēc labi padarīta darba Liene atzīst: “Gaisma tuneļa galā ir. Es drošvien beigās būšu patīkami pārsteigta.” Lai ne tikai Liene būtu pārsteigta, bet arī pārējā sabiedrība, Restavrator SIA speciālisti ķērušies klāt grīdas caurumu aizlāpīšanai, R17.lv – salona pārsūšanai, un RT Racing Solutions – izpūtēja atdzimšanai.

Ekrānuzņēmums; ” Liene Ušakova metina izpūtēju”

Grīda nu būs gandrīz kā jauna!

Konstantīns Želudkovs, Restavrator SIA īpašnieks atzīst, ka kopumā grīda, tomēr, nav bijusi ļoti briesmīga – bijuši vien ap 30 caurumiem tajā. “Lokāli viss bija jāmetina, jāgriež ārā un jāmetina pa jaunu. Tam seko otrais posms, kurā tiek nomazgāta mašīnas apakša un tiek apstrādāta pretkorozījas līdzekļiem.

“Durvis visticamāk bija no cita busa. Iepriekšējam īpašniekam bija vai nu slinkums vai nebija zināšanas, kā pieslēgt vadus. Puse no tiem bija vienkārši ar knaiblēm nogriezti. Tāpēc nestrādāja logu elektronika. Šobrīd viss ir pieslēgts no jauna,” skaidro Konstantīns.

Konstantīns arī paskaidro, ka rūsa veidojās, jo uz grīdas ir uzlikts finieris, bet zem finiera veidojas mitrums, kuru parasti cilvēki nekad nenovāc. “Principā, ja vienreiz pa trīs vai pieciem gadiem mašīnai noņemtu grīdu, izmazgātu, izžāvētu un apstrādātu, tai nebūtu tādas problēmas, bet par to cilvēki nedomā. Viņi velk līdz momentam, kamēr tehniskajā pārbaudē inspektors neiebakstīs ar pirkstu salonā,” tā Konstantīns.

Ekrānuzņēmums: “Meistars labo grīdu”

Krēslu pāršūšana rit labā procesiņā

Raivis Stepiņš R17.lv īpašnieks skaidro, ka šajā gadījumā pie mākslīgās ādas tiks līmēts klāt paralons. “Vecie krēsli, latekss, viņš ir stingrs, nav tā kā “Mercedes” vai “BMW” transportlīdzekļiem, kuriem divu gadu laikā atzveltņu malas ir izsēdētas,” stāsta Raivis.

Raivis atminas, ka savā laikā pāršujot krēslus, ir bijuši visādi atradumi, gan zelta gredzeni un 100 dolāru banknotes dīvānos, gan daāādas monētas un USB zibatmiņas. “Viens no pēdējā laika trakākajiem atgadījumiem bija tas, ka remontējām vienu dabīgās ādas dīvānu un nolēmu uz savu atbildību nokrāsot metāla kājas, kas bija sarusējušas. Tad es klientam aizsūtīju bildes. Viņš teica ka es esmu izdarījis brāķi, jo viņam viss stils mājā ir ar sarūšējušām mēbelēm, ” atminas Raivis. Tāpat speciālists atzīst, ka savā laikā nav gājis viegli ar biznesu, un tikai ar apņēmību un jauniem spēkiem Raivis bija nolēmis sākt atkal visu no sākuma, tādējādi radās R17.lv.

Ekrānuzņēmums: “Krēslu pārtapšanas process”

Lai nu kas, bet izpūtējs gan būs darba kārtībā

Raimonds Tomsons RT Racing Solutions īpašnieks, atkārto puišiem jau zināmu faktu ” Stāvoklis busam izskatās tiešām bēdīgs, jo ir daudz rūsa un daudz nepilnības. Kaut kas ir darīts, kaut kas ir mainīts, bet nav mainīts.” Raimonds uzsver, ka tieši šis gadījums ir paraugs tam, kapēc ir “sačakarēts” latviešu auto tirgus. “Ir ļoti daudz pārpircēju un tie visu lipina no visa kā un mēģina visiem iesmērēt visu ko, tai skaitā arī jums,” saka Raimonds.

Tāpat viņš ir arī pārliecināts, ka puiši šo mašīnu ir nopirkuši no pārpircēja un tikuši kārtīgi piekrāpti. Kopumā buss varbūt priekš tiem gadiem bija labs un ekonomisks un darīja savu darbu, vadāja cilvēkus , tagad viņš labus darbus darīs ar jums, veidojot labus trendus. Mēs katrā ziņā parupēsimies par to, lai vismaz šai mašīnai izpūtējs ir kārtībā,” sola Raimonds.

Ekrānuzņēmums: “Jaunais izpūtējs”

Pēc izpūtēju labošanas Raimonds nonāk pie atziņas: “Jūs esat apjāti pamatīgi, es tā domāju, jo buss ir diezgan bezizejas stāvoklī.” Tomēr profesionāļi ir uztaisījuši jaunu posmu no dzinēja līdz busa aizmugurei – tas ir izpūtējs, no Latvijā pieejamiem tirdzniecībā materiāliem. Salīdzinot ar veco, kas bija 10 reizes metināts un ar sašaurinājumiem, šis jaunais uzlabojums sola kalpot ļoti kvalitatīvi un labi, par to ir pārliecināts Raimonds.

Ekrānuzņēmums: “Lienes Ušakovas seksīgā ķivere”

Ņemot vērā to, ka ir jāturpina pielikt roka pie tā, lai busiņš būtu drošs un stilīgs, Liene Ušakova ir nolēmusi izsolīt savu ķiveri cēlam mērķim – saziedojot naudu busiņa tālākam remontam. “Dārgie draugi, šī ķivere ir izgājusi cauri deviņiem elles vārtiem. Esmu strādājusi melnu muti skrūvējot, pūlējot un metinot autiņu. Tev ir visas iespējas tikt pie šīs mazulītes,” saka Liene.

Izsolē var piedalīties jebkuršs. Viss kas Tev ir jādara – jānosauc sava cena, ierakstot to komentāru sadaļā. Piedalies izsolē līdz 1.jūnijam!

EDART BUSS – EPIZODE 5

🔥EDART BUSS- PIEKTĀ EPIZODE!🔥👍Piedalies izsolē,rakstot savu cenu!👉Paldies Lena Usakova par palīdzību!VideoDirector Arturs LapinskisProducer Edgars AivarsEditing Kamrans Kurbanovs😎Kā arī paldies!RT Racing Solutions par izspūtējuRestavrator SIA par sametināto grīduRmēbeles R17.lv par pāršūto salonu

Gepostet von Edarttv am Donnerstag, 14. Mai 2020
Avots: EDART.TV

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0
EDART.TV busa pārvērtības (Episode 6): Donora meklējumos - sadursme.lv
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] to uzlabot, lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Iepriekš pie EDART.TV busiņa čaklis iesāka strādāt profesionāļi. Šoreiz tika meklēts donors, no kura pārlikt jaudīgāku […]

Citi šobrīd lasa: