EDART.TV busa pārvērtības (Episode 3): Satikšanās ar pārvērtību speciālistiem


EDART.TV busa pārvērtības (Episode 3): Satikšanās ar pārvērtību speciālistiem
EDART.TV

EDART.TV nopirkuši 1996. gada “Volkswagen Multivan” mikrobusu un vēlas to uzlabot, lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Tāpēc pēc ideju ģenerēšanas un tehniskā stāvokļa noteikšanas EDART.TV satiekas ar Riepu Austri, kurš novērtēja mašīnas stāvokli, un citiem profesionāļiem, kuri pārvērtīs busiņu līdz nepazīšanai.

Novērtējot situāciju, Riepu Austris neiesaka busiņām likt lielākas riepas par septiņpatsmitniekiem, citādāk būšot šarnīrs ik pa brīdim jāpamaina. Neizpratnē kapēc busiņam ir uzlikti “Audi” diski, Riepu Austris zvana busa pārdevējam, kurš attaisnojas, ka neko nav zinājis un mašīnu ar tādiem diskiem jau bija nopircis. Tālāk telefonsarunā, busiņa pārdevējs atkal sapinies melos, tikai šoreiz par to, ka maksājis auto gada nodokli. Riepu Austris pārliecinājis bijušo auto īpašnieku, ka cena par kādu mašīna tika pārdota (tas ir 2600 eiro) nav adekvāta. Pēc pārdomu brīža, otrā klausules galā, auto pārevējs piekritis 400 eiro tomēr atdot puišiem atpakaļ.

Ekrānuzņēmums “Riepu Austris zvana busiņa pārdevējam”

EDART.TV dodas uz R17.LV , kas pāršūs mašīnas salonu. Tur Raivis Stepiņš, R17.LV īpašnieks, ieskicē radošas idejas, kā busiņu pielāgot EDART.TV identitātei, to padarot stilīgu un atmiņā paliekošu. “Sēdekļus mēs taisam melnus un atšujam ar sarkaniem diegiem, jo sarkanie diegi dos ēnu un virsū sēdekļiem tie metīs sarkanu krāsu. Šeit mēs jaunu piegriezni griežam (rāda uz krēsla atzveltnes). Liekam iekšā šūnas. Krēslu kantīti mēs varam citā krāsā taisīt,” idejas stāsta Stepiņš.

Ekrānuzņēmums “Raivis Stepiņš rāda, kur taisīs piegriezni”

Ja neskaita to ka busam tiks veidoti melni griezti un Instant WRAP aplīmēs auto salonu ar koka imitāciju, R17.LV veidos izšuvumus uz auto sēdekļiem, tā tos personalizējot. “Nav tas tāds vienas dienas process. Es domāju ilgi brauksi ar šo mašīnu, nu kādi pieci vai seši gadi noteikti. Kad tiek pāršūti sēdekļi, mani klienti iegulda ap 2500 eiro, ieliekot tajā savu identitāti, un tāpēc nebrauc ar mašīnu vienu gadu”, stāsta Raivis Stepiņš.

Tā kā speciālisti no Instant autoserviss jau atjaunoja busa bremzes EDART.TV un Riepu Austris aizved busiņu pie Nikolasa Bertāna, profesionāla driftera, lai viņš ar savām iemaņām pārbauda, kā mikrobuss vadās uz ceļa: “Mans uzdevums šorez būs notestēt busu kā viņš brauc, vai viss ir kārtībā, lai nav tā ka puiši, braucot pa ielām, nositās”.

Ekrānuzņēmums “Puiši drifto”

Pēc brauciena izrādījās ka rokasbremze mikrobusam vispār neeksistē. Busiņš līdz 60 km/h var ieskrieties 10 sekundēs, taču vispār buss ir spējīgs ieskrieties tikai līdz 70 km/h. “Mēs secinājām, ka sajūgs ir jāmaina, jo tad kad uzdod gāzi, mikrobuss sāk slīdēt. Stūre arī nestāv taisni, tas nozīmē, ka būs jātaisa savirze. Drošvien kāds stūres pirksts ir beigts, vai vēl kaut kas. Taču bremzes ir ļoti labi sataisītas speciālisti no Instant autoserviss ir malači,” stāsta drifteris Bertāns,

Konstantīns Želudkovs, īpašnieks Restavrator SIA – firmai, kas veiks auto elektriķa un metināšanas darbus, saka: “Šobrīd ir pēdējais brīdis, kad jūs redzat veco stilu, un mēs uzsākam darbu!”

EDART.TV saka paldies visiem tiem, kuri jau ir iesaistījušies busa pārvērtībās. Arī Tu vari iesaistīties! Raksti komentāru sadaļā savas idejas. Un ko Tu gribētu redzēt busā?

EDART BUSS EPIZODE 3

🙏"EDART BUSS" trešā epizode👉Riepu Austris novērtēja mašīnas stāvokli un sazvanīja pārdevēju.❗️Raksti komentārā savas idejas,ko tu gribētu redzēt busā!😇Paldies tiem ,kuri jau ir iesaistījušies.Restavrator SIA veic auto elektriķa un metināšanas darbusRmēbeles pāršūj salonuInstant WRAP aplīmēs autoInstant autoserviss atjaunoja bremzes📩Ja Tu vari palīdzēt sataisīt busu, raksti mums!

Gepostet von Edarttv am Mittwoch, 29. April 2020
Avots: EDART.TV

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0
EDART.TV busa pārvērtības (Episode 4): Parvērtību sākumposms - sadursme.lv
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] uzlabot, lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Iepriekš EDART.TV satikās ar Riepu Austri un citiem profesionāļiem, kuri apzināja kādi darbi ir jāizdara, lai busiņu savestu kārtībā un pārvērstu līdz […]

Citi šobrīd lasa: