EDART.TV busa pārvērtības (Episode 2): Tehniskais stāvoklis


EDART.TV busa pārvērtības (Episode 2): Tehniskais stāvoklis
EDART.TV

EDART.TV nopirkuši 1996. gada “Volkswagen Multivan” mikrobusu un vēlas to uzlabot, lai tajā filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Tāpēc pēc ideju ģenerēšanas EDART.TV dodas uz “Instant” autoservisu uzzināt – kāds ir busa tehniskais stāvoklis? Un kas tad īsti ir jāsalabo?

Lai gan, iepriekšējais īpašnieks stāsta, ka nopircis automašīnu pirmā dienā pēc izietas tehniskās apskates, “Instant” autoserviss, veicot diagnostiku, atklāja daudzus pārsteidzošus faktus par šo busu, kuram nesen ir izzieta tehniskā apskate. Speciālisti konstatējuši, ka mašīna principā ir diezgan bīstama braukšanai.

Kāda ir patiesā situācija?

“Instant” autoservisa speciālisti, konstatē: “Te ģenerātoram ir štekeris nopuvis un to puikas pa taisno ir savienojuši. Gaisa filtrs un gaisinieks arī pagalam. Obligāti ir jānomaina gan rievsiksnas, gan stūres pastiprinātāja sūknis. Arī zobsiksna ir ne pārāk labā stāvoklī – tai var redzēt plaisas un viņas nospriegojums viennozīmīgi ir pārāk mazs.”

Ekrānuzņēmums: “Ģenerātotra štekeris”

Lai ar to nepietiktu, autoservisa darbinieki atklājuši, ka mašīnas bremžu sistēma ir ļoti sliktā stāvoklī un mašīnas “Reika” arī ir sākusi suloties. Neskatoties uz to, ka automašīnas grīdā ir arī caurumi, un desmit metinājumu vietas uz vienas trubas, manāma arī eļļas noplūde. “Ja šis ir normāls metinājums tad es nezinu. Teiksim tā, tas ir ļoti nekvalitatīvi veikts darbs. Tā laucinieciski pa kolhozu,” komentē speciālists, apskatot metinājumu uz trubas.

Ekrānuzņēmums: “Metinājums uz trubas”

“Eļļas noplūde ir tieši specifiski no eļļas filtra dzesētāja. Vai zināt ar ko atšķirās normāls filtrs no slikta? Vienā iekšā ir filtrējošs elements, bet otrā nav,” smejas autoservisa speciālists.

Ekrānuzņmums: “Eļļas noplūde no eļļas filtra dzesētāja”

Kas primāri ir jāsaved kārtībā?

Instant autoservisa speciālists uzsver trīs lietas ar kurām obligāti jātiek galā:

  • Jāsalabo bremzes;
  • Jānovēršs eļļas noplūde;
  • Jāsaved kārtībā pievades siksnas.

Tomēr piedošana un svētība tika dota

Šeit arī atspoguļojas, pie kā var novest nezināšana par patieso situāciju. Tagad busā būs jāieliek diezgan paliela naudas summa. “Es domāju ka iepriekšējais īpašnieks melo, kā jau viņš teica, busu nopircis sievai, bet nevaru iedomāties, ka kāda sieviete varētu pabraukt ar to normāli nekur neietriecoties. Braucot var just, ka pēkšņi pazūd stūres pastiprinātājs. Es domāju, ka viņš melo arī par to, ka viņš nezināja tehnisko stāvokli, tapēc arī mikrobuss tika pārdots,” savu viedokli izsaka “Instant” autoservisa speciālists.

Ēriks Punculis, galvenais varonis filmai “Bet stunda nāk”, centās noskaidrot, kāpēc draugi tika tā “piečakarēti”. Piezvanot bijušajam auto īpašniekam, protams, skaidra atbilde netika saņemta – tikai vieni vienīgi noliegumi par to, ka viņš ko zinājis par mikrobusa dramatisko tehnisko stāvokli. Neskatoties uz visiem meliem, ko iepriekšējais mikrobusa īpašnieks puišiem, pārdodot auto, bija sastāstījis, Ēriks Punculis viņam norepoja piedošanas un svētības dziesmiņu.

EDART BUSS – EPISODE 2

❗️AIZVEDĀM BUSU UZ SERVISU ,LAI PĀRBAUDĪTU TEHNISKO STĀVOKLI.❗️Paldies Instant autoserviss par diagnostiku.

Gepostet von Edarttv am Donnerstag, 23. April 2020
Avots: Avots: EDART.TV

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0
EDART.TV busa pārvērtības (Episode 3): Satikšanās ar pārvērtību speciālistiem - sadursme.lv
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] filmētu jaunas epizodes ar sabiedrībā zināmām personām. Tāpēc pēc ideju ģenerēšanas un tehniskā stāvokļa noteikšanas EDART.TV satiekas ar Riepu Austri, kurš novērtēja mašīnas stāvokli, un citiem […]

Citi šobrīd lasa: