Seko mums

Dažādi

Dzērājšoferis vairākreiz nonāk policijas redzeslokā, riskējot ar savu brīvību

foto: skaties.lv

Kāds jauns vīrietis acīmredzot nenovērtē viņam doto iespēju atgriezties brīvībā. Tā vietā, lai labotos, viņš tagad kļuvis zināms ikvienam Ķekavas policistam, vēsta “Degpunktā.”

Janvāra nogalē Ķekavas policisti sastapušies ar kādu autovadītāju, kurš jau labu brīdi bija nonācis zem vietējo policistu lupas.

Māris Bomiņš, Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks informē, ka policija bija saņēmusi informāciju ka kāds iedzīvotājs kuram ir nozīmēta policijas uzraidzība un, kurš nesen ir atbrīvojies no ieslodzījuma vietas, diezgan regulāri pārvietojas ar savu spēkratu alkohola reibumā. “Šī informācija bija saņemta vairākkārt līdz ar to darbinieki jau bija informeti gan par mašīnu, gan par personību un iespējamiem pārvietošanās maršrutiem.” saka informē Māris Bomiņš.

Tā kā autovadītājs izlicies nedzirdam policistu aicinājumus apstāties, brīdī, kad pavērušās durvis, viņam nācies samierināties ar nedaudz asāku ”aicinājumu izkāpt”! Turpmākajā pārbaudē atklājies, ka policistu ziņas izrādījušās patiesas – autovadītājs pie stūres bija bez autovadītāja apliecības, turklāt aptuveni pusotras promiles reibumā. Likumsakarīgi, ka šis brauciens viņam beidzies ar kriminālprocesu.

Tomēr nav pagājis pārāk ilgs laiks, līdz kārtības sargi un šis vīrs tikušies vēlreiz, jo februāra beigās viņš pieķerts pārkāpjam policijas uzraudzības noteikumus.Tad arī aculiecinieki minējuši, ka īsi pirms kārtības sargu ierašanās vīrietis redzēts pie stūres. Taču tad nav bijis pietiekami pierādījumu, lai vīrieti sauktu pie atbildības par auto pilotēšanu, tādēļ policisti fiksējuši uzraudzības pārkāpumus un vīrietis atkal atbrīvots.

Taču 16. marta naktī jau labi zināmais “Audi” Titurgā atkal parādījis policistu redzeslokā. Un arī šajā gadījumā pie stūres sēdies tas pats policistiem jau pazīstamais vīrietis. Tādējādi kārtības sargi par notikušo ziņojuši ceļu policijai.

Šajā vakarā autovadītāja izelpā konstatētas gandrīz divas promiles alkohola, kas, ņemot vērā pārējos faktus, viņam garantē kārtējo kriminālprocesu. Turklāt nevar izslēgt, ka pēc šādas uzdzīves viņam piemērotais ”pārbaudes laiks” brīvībā jau tuvākajā laikā tiks pārskatīts.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top