Dzērājšoferis mēģina ‘uzspiest’ uz policistu jūtām


Dzērājšoferis mēģina ‘uzspiest’ uz policistu jūtām

Pašvaldības policija pēc kāda iedzīvotāja ziņojuma braukusi pārbaudīt šoferi, kurš pēc norādītā braucot nepārlieconši un, iespējams, alkohola reibumā. Nokļūstot Ķengaragā policisti ātri vien ieraudzījuši norādīto “Audi”, kā arī aculiecinieku, kurš par vadītāju ziņojis, kā arī izrādījies, ka esot kriminālpolicijas darbinieks.

Pēc apstādināšanas, vīrietis gados pats atzinies, kā arī pastāstījis, ka pie stūres ‘stadijā’ mērojis ceļu no Pļavniekiem, taču uzstājis, ka viņa rīcība nav bijusi nepareiza. Pēc ceļu policijas ierašanās konstatēts fakts, ka sirmgalvis auto vadījis vairāk kā divu promiļu reibumā.

Kad vīrietis sapratis, ka nebūs labi, mēģinājis policistus iežēlināt.

Puiši, nu palaidiet kaut kā pensionāru. … Es zinu, ka nepareizi izdarīju, bet jūs mani nostādāt šausmīga situācijā. … Es pametu darbu, ko man darīt? Iet kapā? Man pensija ir kaut kādi trīssimts eiro. … Bet ko es neizdarīju? Neatbraucu?

mēģina atrunāties pārkāpējs

Pēc ceļu policijas atbraukšanas un lietas izskatīšanas vadītājam tika atņemtas tiesības.

Avots: skaties.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: [email protected]. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: